Wpis z mikrobloga

pomijając to, że baby z siłowni robią rewie mody i same pokazują w ten sposob bardzo dużo, to śmiać mi się chce z rad niektórych osób, żeby kasować tindera i poznawać na żywo na silowanich czy ulicy xD powodzenia jak tutaj nawet głowy w stronę niektórych dziewczyn nie można odwrócić, to za zagadanie jak się nie spodobasz to już możesz się witać z latka creepa
#tinder
G....._ - pomijając to, że baby z siłowni robią rewie mody i same pokazują w ten spos...

źródło: temp_file.png1045683679091589337

Pobierz
  • 88
zapytaj kolezanke jesli masz czy wygodniej jest jej w obcislej bieliznie sportowej w ktorej nie lataja jej cycki i dupa gora dol czy w luznych bokserkach gdzie wygodnie moze byc facetom xD


@stachuprzytelefonie: ale cope XDD słuchaj sojaku - kobieta może założyć sportowy stanik i na niego luźna bluzkę. Tak samo majty i na to luźne spodenki np. Koszykarskie. A nie specjalnie zaprojektowane spodenki z wcięciem na rowa i pushupem żeby
incele i przegrywy nie chodzą na silownie


@technojezus: Chodzą i powiedziałbym, że to jakaś 1/5 bywalców.

Jak ja się cieszę, że mam fajną różową i jak na nią ktoś się na siłowni (i nie tylko) spojrzy to raczej się uśmiechnie i ucieszy że ładnie wygląda (i mi o tym ofc wspomni na zasadzie wzbudzania zazdrości) ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale z tego co tu czytam to już
Tak mają wszystko wyeksponowane że nie ma opcji chociażby nie zerknąć, ale przecież dresów lampucera nie założy


@DrMiranda: nie po to się pocisz 3x w tygodniu na siłowni, żeby się w dresach chować
@Gradi_ Ja to zawsze przy takich artykułach myślę co by było gdyby większość facetów zaczęła chodzić na siłkę w legginsach z jakimś wypełnieniem na fiutka żeby wyglądał na wiekszego i się odznaczał. Jedne kobiety by sie pewnie gapiły tak jak obecnie oskarżani faceci, a inne by zgłosiły, że są molestowane tym widokiem ( ͡º ͜ʖ͡º)
że któraś babka przyszła na siłownie w luźnych bojówkach zamiast w krótkich i obcisłych spodenkach zaprojektowanych tak żeby jak najbardziej wpiąć się w rów użytkowniczki


@BurzaGrzybStrusJaja: gdybyś był kiedyś na siłowni to zauważyłbyś, że większość kobiet jednak ubiera się sportowo i niezbyt seksualnie (u mnie są często w jakichś bluzach, luźnych spodenkach, itp.) - tak, część jest ubrana jak do klubu, ale one chodzą tam towarzysko postrzelać sobie selfiaczki