Wpis z mikrobloga

pomijając to, że baby z siłowni robią rewie mody i same pokazują w ten sposob bardzo dużo, to śmiać mi się chce z rad niektórych osób, żeby kasować tindera i poznawać na żywo na silowanich czy ulicy xD powodzenia jak tutaj nawet głowy w stronę niektórych dziewczyn nie można odwrócić, to za zagadanie jak się nie spodobasz to już możesz się witać z latka creepa
#tinder
G....._ - pomijając to, że baby z siłowni robią rewie mody i same pokazują w ten spos...

źródło: temp_file.png1045683679091589337

Pobierz
  • 88
@Gradi_ Po co poznawać ludzi, beka z cieniasów, chad ma #!$%@? czy ktoś go zna czy nie, nawija bajere z każdym jakby go znal od lat. Pytania o to kim jesteś zlewasz totalnie, to ty prowadzisz gadkę, polecam, jak ręką odjął, w głowie masz setki znajomych, a chodzi przecież o komfort psychiczny
@Kryskamatyska: clickbaity XD weź ty zacznij korzystać z innych socialów niż vikop.ru to zauważysz że ostatnio z jakiegoś powodu niektóre laski wrzucały na tiktoka i twittera filmików chłopów którzy kują żelazo i pisały jakie to z nich creepy.
@BurzaGrzybStrusJaja:

zamiast w krótkich i obcisłych spodenkach zaprojektowanych tak żeby jak najbardziej wpiąć się w rów użytkowniczki.


Te krótkie wpięte w row spodenki to są dla ludzi z instagrama za lajki Incelu a nie dla zwykłych ludzi z siłowni!!!
@WUJICO najgorsze jest to, że tępaki wszędzie się wciskają na siłę. kiedyś kobieta na siłowni to była rzadkość, teraz taka moda i już #!$%@? coś im nie pasuje. w grach to samo, kiedyś sami faceci grali, teraz przyjdzie księżniczka i nawet nie wolno jej powiedzieć, żeby grała drużynowo, bo się obrazi. idź pan w #!$%@?...
@Gradi_: Ostatnio na treningu była typiara z tyłkiem od chirurga plastycznego i w tak obcisłych legginsach, że widać było mega wyraźnie mięsień podbrzusza, wzgórek łonowy i kopyto wielbłąda.
Następnym razem ja przyjdę w jasnych obcisłych legginsach, mocno opinających moje pęto i jaja i będę potem mierzył złym wzrokiem wszystkie które będą miały czelność się spojrzeć