Wpis z mikrobloga

@Nicky23: też kiedyś widziałem coś dziwnego będąc u ciotki która mieszka na ostatnim piętrze w bardzo wysokim budynku i ma widok na całe miasto, nigdy o tym nikomu nie mówiłem, a to było dobre 10-12? lat temu, coś jak mała chmurka i nagle szybko zniknęło, stwierdziłem ze na bank mi się przywidziało bo to niemożliwe, w sumie dalej tak uważam XD
@Nicky23: U mnie mocna aktywnośc trwa od 2 miesięcy. Huki, światła nad/w lesie i ogólnie nad okolicą. W końcu tam się udałem na małe "polowanie" i z bliska ujrzałem to... Noc później też w tym lesie coś uchwyciłem, być może ten sam obiekt. Ogółem od 2 miesięcy wrzucałem dużo zdjęć na tag #ufo chyba z kilkanaście. https://wykop.pl/wpis/70339565/nareszcie-po-dotarciu-do-mojego-punktu-obserwacyjn
@Nicky23: Widziałem "coś" kilka lat temu gdy wracałem z siostrą wieczorem do domu.
Nie wiem czy to był jakiś ufok, zobaczyliśmy z kierunku północnego światło na niebie, było w cholerę jasne jakby jakiś meteor schodził do atmosfery, potem szybko zaczął gnać w naszym kierunku i dosłownie w kilka sekund był już nad naszym blokiem, następnie spowolnił, wyłączył to jasne coś i prawie wcale nie było go widać ani słychać, jedynie jakiś
@Nicky23: Jakos w 2012 roku siedzialem w kumplem na boisku szkolnym kolo 20. W pewnym momencie ja i kumpel zobaczylismy jak na niebie przez 3 sekundy byla widoczna smuga jasnego swiatla, calkiem szybka po czym zniknela. Moglabyc to spadajaca gwiazda, albo nasi zieloni przyjaciele
@Nicky23
Lata temu będąc na statku widziałem w nocy obiekt który zajebiscie mocno świecił, poruszał się nienaturalnie szybko jakby skokowo, duży 20m jakoś

Było to zaraz po wpłynięciu z Chin, zawsze obstawialem jakiś dziwny obiekt wojskowy
No ale pod definicje ufo pasuje idealnie
ja widziałem metaliczną kule, która leciała wzdłuż samolotu po jego lewej stronie. Pamiętam, że miałem aparat z ultrazoomem i miałem wycelowany w ten samolot bo jako gówniarz robiłem zdjęcia latających samolotow, ptaków itp. Obiekt widziałem bardzo dobrze ale nie miałem karty w aparacie i zdjęcia nie zrobiłem. Obiekt miał średnicę trochę większą niż szerokość skrzydła. Leciał obok samolotu w odległości nie większej niż długość tego samolotu. Widziałem to około 5-10 sekund. Zauważyłem