Wpis z mikrobloga

@GrochenMochen: Chłopie nawet nie wiesz jak mnie boli, skręca w środku jak widzę takiego spasłego dzieciaka w wieku 4-6 lat. #!$%@? mać, dziecko w takim wieku prowadzać do McDonalda i karmić tym syfem. Plus jest taki, że nasze dzieci nie będą miały dużej konkurencji w doborze atrakcyjnej partnerki czy posiadania ogólnie więcej satysfakcji i sukcesu w życiu.
@AnonimoweLwiatko: wziąłem się za siebie w sierpniu. schudłem około 6kg, aktualnie masa utrzymuje się na stałym poziomie. czekam na ocieplenie, aby wskoczyć z powrotem na rower. Od sierpnia do listopada przejechałem 1470km wieczorkami po pracy i czasem w weekendy.
@uprzejmykotbehemoth: Nie czaje, co to zmienia? Co drugi facet i baba mają problemy z nadwagą. Tutaj nie ma co się prześcigać tylko brać się za siebie. Jak jesteś ulana to zamiast sobie tłumaczyć, że chłopów jest więcej, licz kalorie i #!$%@? na siłownie albo w domu: przysiady, na glebę i robić pompki, mostki, brzuchy. Oczywistym jest, że jak slyszę jak jakiś facet jest obrażany przez kobietę, publicznie to powiem jej, że