Wpis z mikrobloga

@uprzejmykotbehemoth: Jak nie jesteś to nie musisz nic wypraszać. Ja zauważyłem, że nasi chłopacy na za dużo kobietom pozwalają. Właśnie facet zwykle wie jak się zachować albo nawet przesadza jeśli chodzi o szacunek/życzliwość wobec kobiety. Kobiety które tego nie doceniają łatwo przekraczają granicę i okazują brak szacunku. Internet niestety #!$%@?ł w główce. Za wszystko obwiniam spermiarzy, #!$%@?ć ich prądem, niech się nie mnożą.
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko: problem jest taki ze u ludzi otylosc i nadmiar jedznia bardzo negatywnie wplywa na mozg i na fukncje poznawcze, a na dziecoto juz w ogole. Ja im tylko wspoczuje i nie ma co sie smiac, ze beda mieli ciezej z partnerkami w przyszlosci
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko:
TLDR: nie da się takich znaleźć to jest loteria i najczęściej mężczyźni kłamią, żeby zaliczyć, albo wydaje im się, że wiedzą czego chcą, ale tak naprawdę nie mają zielonego pojęcia. Dopóki nie ma dzieci, to nie jest się w stanie tego sprawdzić, a wtedy jest już za późno i przegrane jest życie wszystkich zainteresowanych, włącznie z dziećmi.

wiesz co, obaj moi partnerzy którymi weszłam w związki zarzekali się, że to
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: Dziewczyny powinny się spotykać z facetami, a nie chłopakami. Wtedy o ile same sobą coś reprezentują, nie powinny czuć się wykorzystane. Muszą tylko wiedzieć czego od faceta chcą i mu to przekazać. Tylko i aż tyle. Co do seksu, jeśli się sobie podobacie i masz pewność, że facet stoi na twardym gruncie i nie sypia z byle kim to nie widzę w tym nic złego, jesteście dorośli. Typowego gracza podrywacza
  • Odpowiedz
Typowego gracza podrywacza łatwo rozpoznać

Też tak myślę i to nie byli tego typu faceci. Mam wrażenie, że oni po prostu byli szalenie naiwni i nie wiedzieli na co się piszą. Albo raczej nie chcieli wiedzieć, mieli w głowie swoją wizję jak wygląda małżeństwo i wychowywanie dzieci, i spasowali, bo zbrodniaikawa se poradzi.

Co do twojego "wniosku" i wzięcia typa z pocałowaniem ręki, dziwne podejście. Ja wpadłem raczej na drogę
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: W takim razie współczuje bo ja jestem skłonny utrzymywać kobietę która wychowuje dzieci i jednocześnie pomóc z mniejszymi rzeczami jak wyniesienie śmieci, sprawy wychowawcze wymagające męskiej perspektywy, naprawienie czy wymiana czegoś w domu albo rozwiązywanie kwestii finansów. Nie widzę w tym nic "bajkowego" i raczej dodatkowych punktów za to nie dostaje i ciężko mi z kimkolwiek się spotkać, nie licząc dziewczyn z widoczną nadwagą.
  • Odpowiedz