Wpis z mikrobloga

A teraz na poważnie.
Sprawę śledzę od kilku lat, przeczytałem na ten temat sporo książek naukowych (tak, naukowcy zajmują się tematem od dekad) , artykułów i podcastów i napiszę, dlaczego, pomimo tego, że chińskie drony wydają się oczywiście najbardziej oczywistą opcją, sprawa może wyglądać inaczej i wcale nie byłbym zaskoczony, gdyby to było coś bardziej.. egzotycznego.

Bo czy ktoś wyobrażał sobie taki artykuł w Time jeszcze kilka miesięcy temu?
Albo Billa Nelsona sugerującego coś co może zmienić nasze spojrzenie na rzeczywistość?
Postaram się cofnąć kilka lat wstecz i przeanalizować sytuację.
Będziecie zaskoczeni co dzieje się w ostatnich latach w USA, gwarantuję.
Plusujących zawołam.

#uap #wojna #usa #wojsko #ciekawostki #ufo
malyludeklego - A teraz na poważnie. 
Sprawę śledzę od kilku lat, przeczytałem na ten...

źródło: Screenshot 2023-02-13 at 11.59.38

Pobierz
  • 90
NO CO TY GADASZ, PRZECIEZ TO NA PEWNO SĄ UFOLUDKI!!! PRZYLECIAŁY Z GALAKTYKI ALFA CENTAURI, PRZECIEŻ TO JEST NAJBARDZIEJ RACJONALNE WYJAŚNIENIE, ALE NIKT CI TEGO WPROST NIE POWIE, BO ŚWIATOWY SPISEG CHCE ŻEBYŚMY WSZYSCY MYŚLELI ŻE TO BALONY!!!! I NIE CHCĄ WYWOŁYWAĆ ŚWIATOWEJ PANIKI, ALE JA, ŚWIADOMY WYKOPEK, WIEM LEPIEJ OD INNYCH I TO NA PEWNO SĄ UFOLUDKI MÓWIE CI!!!!


@Horkheimer: Tak samo myslalem w kontekscie pandemii, bo gdzie, jaka pandemia,
generalnie jest spore prawdopodobieństwo ze ich atmosfera jest praktycznie identyczna jak nasza.


@RudyZibi: A co z czasem? Nasza cywilizacja ma 5 tysięcy lat, Ziemia ok 6 mld lat . Czyli my istniejmy 0,00005% czasu istnienia Ziemi, nie wspominając nawet o tym, ile lat ma Wszechświat. Jeśli wiek Ziemi rozrysujemy na 1000 metrów, to w tej skali zajmujemy 1 cm. Ciężko trafić.