Wpis z mikrobloga

#genshinimpact Nie wiem, czy ktoś mnie jeszcze pamięta z tego tagu, ale swojego czasu (skończyłem grać 04.2021) poświęciłem na Genshina sporo czasu (i niestety pieniędzy :( )
Teraz zastanawiam się nad kupnem konta i powrotem. Polecacie? Jak wygląda end game? Jest co robić w grze? Nadal jest i będzie rozwijana?
  • 6
@Mr_Lewy: jest i będzie jeszcze rozwijana z 6 lat, wprowadzono nowy region, w okolicach lata kolejny. Dodatkowo dodano nowy żywioł. w kwestii endgame jest tak jak było, tylko ulepszanie postaci za reshin
@Mr_Lewy: pamiętam jak się wahałeś czy sprzedawać. Ja gram nadal, ale głównie dla eksploracji, postaci i soundtracku. Endgame od tamtego czasu znacząco się nie zmienił. Na pewno doszły nowe regiony do zwiedzenia, nowi przeciwnicy i od sporo grindu jak chcesz nadrobić. Co do rozwijania to porzucić takiej kury znoszącej złote jaja raczej nie będą zamierzali. 5 region czyli Fontaine jakoś w połowie/pod koniec roku
@Mr_Lewy: o kurde, nawet cię pamiętam z czasów gdy grałem na pierwszym koncie w 1.1 - 1.3. Byłeś bardzo pomocną duszyczką jeśli mnie pamięć nie myli. Ja wróciłem na początku roku i póki co bawię się dobrze. Tyle, że ja nie kupowałem konta, miałem alta z czasów 1.3 ze skończoną fabułą Mondstadu więc miałem co robić. Nawet założyłem kolejnego alta.
Sądzę, że jakbym grał na kupionym koncie to szybko bym się
@jombsik: @Sentox Pamiętam was Panowie ;) Tak, to prawda, często się udzielałem na reddicie i wykopie i szczególnie tutaj starałem się pomóc wszystkim graczom, jako że spędziłem w Genshinie sporo czasu ;)

Sprzedaż konta była związana raczej ze zbyt długim przesiadywaniem nad tą grą i wydawaniem $.

Miło będzie wrócić do gry :D
@Mr_Lewy: Gra fajna, ale ostrzegam, że będzie rozwijana przez jakieś 4-5 lat co najmniej, a jeżeli chodzi o $, to właśnie skracają bannery z 21 dni do 14, bo zwiększają ilość z 2x2 do 3x2 na patcha. Także FOMO jeszcze większe :P