Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

1. Użytkowników Androida ucieszy zapewne fakt, że w sklepie pojawiła się kolejna wersja aplikacji androidowej Android 5.0.6, a w niej między innymi:
- dodaliśmy kropki informujące o otrzymanym powiadomienia/wiadomości;
- zoptymalizowaliśmy UX w rozmieszczeniu przycisków na mikroblogu;
- dodaliśmy przycisk zapisu obrazków;
- poprawiliśmy zaślepki, badge dla +18/NSFW;
- poprawiliśmy strefy czasowe;
- poprawiliśmy także filtrowanie na widoku tagu;
- i wiele innych mniejszych tematów.

Aplikację możecie pobrać pod adresem: ---LINK---

2. Aplikacja iOS pozostaje obecnie w fazie testów, jeśli jednak chcielibyście śledzić postępy prac nad nią, zapraszamy chętnych do udziału w testach: https://testflight.apple.com/join/3AnFST1g - po kliknięciu w link (na telefonie) postępujcie zgodnie z podaną instrukcją.

Dziękujemy za Wasze liczne zgłoszenia i feedback, którym się dzielicie. Wracamy do kolejnych zadań, a Wam życzymy udanego weekendu (ツ)

#wykopchangelog #nowywykop #wykop #internet #wykopnaandroida #ioswykop
  • 94
@wykop czemu dalej w obserwowanych na apce mobilnej nie widzę wpisów ze wszystkich obserwowanych tagów (no. mikrokoksy)? na webowej wersji nie ma tego problemu.
Dlaczego nadal nie ma ostatniej (PEŁNEJ) aktywności jak się wejdzie na profil? Ma być wszystko od razu widoczne: komentarze, znaleziska, wpisy, komentarze na mikroblogu
@wykop jak już pytacie, to bez jadu dodam od siebie, że chciałbym aby móc wybrać w jakim odtwarzaczu uruchamiać linki z youtube'a. Obecnie jest tylko opcja 'w przeglądarce' która też nie działa. Da się odtwarzać jedynie wewnątrz aplikacji, a jakbym chciał użyć innej (np. new pipe) to się nie da.
@wykop
Aplikacja iOS (mikroblog):

Za mały odstęp między + a belką do scrollowania
Ładowania od nowa mikro po wyjściu z wpisu - co za tym idzie automatycznie przesunięcie na sama górę
Różnice w treści między wersją przeglądarkową, a aplikacją
Przycisk do wejścia w komentarze po lewej stronie (dlaczego skoro zdecydowana większość osób to praworęczni???)
Jaka jest różnica między aktywne, a najnowsze??
Brak najbardziej plusowanych komentarzy pod
@wykop: Michał ale powiedz tak szczerze, wy patrzycie co testerzy iOS zgłaszają? Ja mam wrażenie że wysłałam wam ze sto błędów, a jak aktualizujecie listę znanych bugów to nie ma tam ani jednego. Teraz weszła nowa wersja i żeby tu napisać musiałam kliknąć odpowiedź przy jakimś komentarzu, bo przy głównym poście tej opcji nie ma. Nie można wykopywać znalezisk, przycisk nic nie robi. Zakopywanie zniknęło całkowicie. Brak powiadomień!! Ale jako błędy
@wykop:
kiedy kaskadowanie komentarzy?
Kiedy rozdzielenie NSFW i 18+? (jaki mózg wpadł, żeby uzależniać jedną opcję od drugiej?)
kiedy opcja USUNIĘCIA powiadomień ze wszystkich tagów w wersji mobilnej w przeglądarce? Teraz jest śmietnik, jakich mało, nie wiadomo czy ktoś mnie woła, odpowiedział we wpisie czy ktoś po prostu spamuje tag, bo jest tylko jedno miejsce z powiadomieniem.
@wykop: Całkiem szczerze wersja iOS bez opisu znaleziska była o wiele bardziej czytelna i przystępna. Teraz opisy wprowadzają tak wielki i niepotrzebny chaos, że aż ciężko się na to patrzy. Wróćcie do tego, gdy opis pojawiał się dopiero po wejściu w znalezisko, albo chociaż dajcie możliwość ustawienia przeglądania wykopu z domyślnym wyświetlaniem opisu i wyłączeniem tej opcji.