Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

1. Użytkowników Androida ucieszy zapewne fakt, że w sklepie pojawiła się kolejna wersja aplikacji androidowej Android 5.0.6, a w niej między innymi:
- dodaliśmy kropki informujące o otrzymanym powiadomienia/wiadomości;
- zoptymalizowaliśmy UX w rozmieszczeniu przycisków na mikroblogu;
- dodaliśmy przycisk zapisu obrazków;
- poprawiliśmy zaślepki, badge dla +18/NSFW;
- poprawiliśmy strefy czasowe;
- poprawiliśmy także filtrowanie na widoku tagu;
- i wiele innych mniejszych tematów.

Aplikację możecie pobrać pod adresem: ---LINK---

2. Aplikacja iOS pozostaje obecnie w fazie testów, jeśli jednak chcielibyście śledzić postępy prac nad nią, zapraszamy chętnych do udziału w testach: https://testflight.apple.com/join/3AnFST1g - po kliknięciu w link (na telefonie) postępujcie zgodnie z podaną instrukcją.

Dziękujemy za Wasze liczne zgłoszenia i feedback, którym się dzielicie. Wracamy do kolejnych zadań, a Wam życzymy udanego weekendu (ツ)

#wykopchangelog #nowywykop #wykop #internet #wykopnaandroida #ioswykop
  • 94
@wykop: Szukajka nie działa na ios z teko co zauważyłem po chwili używania.
Żeby znaleźć wasz profil i ten wpis musiałem użyć przeglądarki ( _)
@wykop ludziom się nawet nie chce komentować Waszych postów, mnie też, a wchodzę tu tylko dla nich. Czego się dowiaduję po miesiącu? Że dodaliście, kurde, kropeczkę powiadomień ( _)

Nie wspominając, że ogłaszacie zmiany, które po prostu nie działają lub są niefunkcjonalne (kropeczka powiadamia o WSZYSTKICH wpisach i wzmiankach, z tagów też, tym samym jest tylko wodotryskiem, a nie funkcjonalnością). Czarne listy dalej nie działają poprawnie, czarne fonty na