Wpis z mikrobloga

Wiele można zarzucić dla #nowywykop / #nowywykop2023. Nowy styl, nie koniecznie się podobać może, ale mi przypadł do gustu.
Jednak są 2 rzeczy które są strasznie frustrujące z punktu widzenia użytkownika z OCD (może i bez, nie wiem).
1. Są 2 loga "wykop.pl" - jedno u góry, które to przenosi na drugą stronę. Drugie w sekcji kategorii. Rozumiem zamysł, ale jest przyjęte że kliknięcie na logo przenosi do strony głównej, a nie przełącza kategorię. Jak to naprawić? W sekcji kategorii przemianujcie [W] Wykop.pl na "Wszystko" lub cokolwiek.
1.5. Ja wiem, responsywność. SPA. Itp. Fajnie jakby to działało. Ja i pewnie wielu, ma w zwyczaju przypięciu sobie kilku stron w przeglądarce, i nie zamykanie przeglądarki przez wiele dni / tygodni. Problem w tym, że kliknięcie w belce na "Wykop.pl" czasem nie działa i nie przeładowuje zawartości jak bym się tego spodziewał. Nie wiem, macie tam może jakiś licznik niepowodzeń XHR, czy coś i potem odłączacie komukikację? A może zwykły błąd. W każdym razie, proszę, W przypadku kliknięcia na główne logo wykopy przeładujcie stronę, lub dodajcie logikę, która to zrobi w określonych warunkach.
2, 3, .., 10: Wskaźnik powiadomień. Ja jako osoba tworząca ten łez padołek od 15 lat chcę widzieć natychmiastowo, czy mój wpis wywołał gównoburzę, lub znalezisko dostało się na front. Chcę mieć możliwość zobaczenia od razy czy ktoś odpowiedział w MOIM wpisie. Obecnie ta kropka jest kumulatywnym indykatorem wszelakich powiadomień. Odpowiedzi do moich wpisów, ALE i tagów które obserwuję. A obserwuje ich trochę (z grzeczności, czasem też są to tagi popularne, ale je oglądam raz na jakiś czas). Teraz za każdym razem muszę sprawdzić co to powiadomienie oznacza (przypominam, OCD), ni jak funkcja od zaznaczanie jako przeczytane nie działa, więc muszę usunąć powiadomienia. A i tak się wkurze, bo to powiadomienie z jakiegoś tagu #wedkarstwo czy coś (bez urazy, sam wędkuje). Proszę. Rozdzielcie powiadomienia na bezpośrednie i obserwowane. A najlepiej: Nie pokazujcie kropki z obserwowanych tagów. Po to stworzyliście (na nowo) własne kategorie - dajcie tam ten wskaźnik co do nowych wpisów / postów.
#zalesie
trzeci - Wiele można zarzucić dla #nowywykop / #nowywykop2023. Nowy styl, nie koniecz...

źródło: temp_file.png881160727477476226

Pobierz
  • Odpowiedz