Wpis z mikrobloga

Właśnie z Żoną toczymy wojne o śmiercionki, ona się złamała, bo dziecko ma już rok i nie było nigdzie szczepione, lekarze i koleżaneczki namówiły. Ja uważam za to, że jak chce nakładać kaganiec społeczny, to może sobie a nie jemu. Podałem różne argumenty które tu wyczytałem od początku pandemii i dalej jest nie przekonana.
Teraz moje pytanie, bo chcę iść na kompromis, od kiedy pozwolić podjąć dzieciakowi decyzję?
#koronawirus #szczepienia #bekazlewactwa #bekazpodludzi

Kiedy dziecko powinnno decydować o wstrzyknięciu sobie śmiercionki?

  • 18+ 46.8% (22)
  • 16+ 6.4% (3)
  • Nigdy (przymusem go odwieźć) 46.8% (22)

Oddanych głosów: 47

  • 11
@WhyGuys te baity kogoś bawią? Tylko debile uważają, że szczepionki ich ochroniły. Bo jak inaczej usprawiedliwić to, że dali sobie podać szczepionkę po uprzednim podpisaniu kwita, że nie będą o nic rościć w przypadku niepożądanych odczynów to raz, dwa ludzie chętniej sie szczepili, kiedy mogli wygrać hulajnoge i w sumie robili to też po to, aby #!$%@?ć frytki w restauracji xd
@WhyGuys: Pamiętasz afere samolotową ? Mam zadzwonić na policję albo do MOPSu żeby ci dziecko odebrali ? Nawet jak bait to możesz służby na siebie sprowadzić.
@ItsGrN: Widzę niezorientowanty jesteś, ale wymądrzeć się muszę, bo się uduszę ;]
Jujż przerabiałęm mordko ;]
W Polsce Na próżno szukać kar za niepoddawanie dziecka szczepieniom. Przepis dający taką możliwość został bowiem usunięty po jednej z nowelizacji ustawy w 2008 r.
Za to Inspektor sanitarny był u mnie już 2 razy, bo koleżaneczki sprzedały. Grozi mi karą pieniężną za takie coś