Wpis z mikrobloga

Mityczna nadwyżka singielek w dużych miastach. Na dzień dzisiejszy tylko Olsztyn (+200 samic więcej), Kraków (+1000 samic) i Warszawa (+15000 samic). 15 tysięcy w stolicy normalnie szał dla koneserów samotnych matek. Co z tego że w całym kraju brakuje milion kobiet. Macie rzucić wszystko i jechać do dużego miasta incele, a nie siedzieć na zadupiu za 3k w januszexie. W stolicy zarobicie 4k a za kawalerke dacie 3k. Pewnie wszystkie Juleczki będą wasze i tylko czekają na was z butelką winą, bo takie samotne w tym dużym mieście.

#przegryw #warszawa #krakow #olsztyn #poznan #wroclaw #katowice #lublin #bialystok #lodz #szczecin #torun #opole #trojmiasto #gdansk #rzeszow #kielce
Pobierz m.....o - Mityczna nadwyżka singielek w dużych miastach. Na dzień dzisiejszy tylko Ol...
źródło: fbc86d6e0c37941be6921f23e55f674a561eb99ae0d1b731fcdbb90f8576d163
  • 9
@mahuarehano: ja już straciłem nadzieję na to, że sobie jakąś znajdę xD #!$%@? z tego, że ze mną mogłaby być skoro w kilka dni znajdzie sobie 30latka po skończonych studiach z samochodem za 100k i mieszkaniem na własność albo przynajmniej ze zdolnością kredytową i z którym będzie ciekawiej spędzać czas ode mnie? #!$%@? taki interes. Już wolę żyć do śmierci sam niż sobie gotować taki los.