Wpis z mikrobloga

Wyjaśni mi ktoś, skąd na wykopie taki hejt na @wolskiowojnie ? Poza heheszkami z wtopy z podpisami książki nigdzie nie spotkałem się z takim kubłem pomyj w jego stronę czy to na youtube, czy na jakiś forach dotyczących wojny lub działań OSINT. Czy to cykl mikroblogera czy fakt, że nawet gdyby sam Jezus Chrystus założył tu konto, to po miesiącu miałby tu hejterów.

#wojna #ukraina #wolski #wolskiowojnie
  • 48
  • Odpowiedz
  • 0
@wolskiowojnie:

@Scybulko: Jest wiele powodów. Sam @wolskiowojnie chciałby, żeby chodziło aferę z wojskiem ale chyba przede wszystkim główny powód jest taki, że nie szanuje swoich widzów,


Nie szanuję hejterów. I nie widzę powodów żeby ich szanować.

1. Gość otwarcie przyznał, że nie interesuje go jakość tego co tworzy a ilośc wyświetleń. Tak wypowiadał się o łapkach w dół jego materiałów - że nieważne, ważne że się klika i kasa leci.
  • Odpowiedz
1. I dlatego cała książka jest o tym dlaczego nie należy się bać a straszenie najazdem RUS na PL jest bzdura?

xD xD xD - no przepraszam ale wypowiadasz się o książce której nie czytałeś


@wolskiowojnie: Człowieku, dyskusja toczy się o tym, że celowo nazwałeś książkę tak, żeby nakręcić sprzedaż żerowaniem na strachu. To jaka jest jej treść nie ma najmniejszego znaczenia w tym kontekście. Mogłeś nazwać książkę "Czemu Rosja nie
  • Odpowiedz
"gorzej się monetyzują" HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH


To jest argument rozumiem? Ty masz 12 lat? Pokaż screena ze swojego managera yt i ściane żółtych dolarów.

Znów nieprawda. Akurat jakość tego co tworzę (merytoryka nie warstwa wizualna) mnie interesuje i to bardzo.


Dlatego przez pół roku mimo zbierania 60k miesiecznie nie potrafiles nawet zmienić mikrofonu i nagrywałeś na jakimś dziadostwie dolaczonym do laptopa. Rozumiem, że dla Kamizeli juz z tego hajsu na mikrofon narazie nie starczyło.
  • Odpowiedz
@kalosz_zaglady:

Pokaż screena ze swojego managera yt i ściane żółtych dolarów.

Same zielone to raz, a dwa - to daj imie, nawisko, PESEL i adres zamieszkania. Co?

Dlatego przez pół roku mimo zbierania 60k miesiecznie nie potrafiles nawet zmienić mikrofonu i nagrywałeś na jakimś dziadostwie dolaczonym do laptopa. Rozumiem, że dla Kamizeli juz z tego hajsu na mikrofon narazie nie starczyło. Dlatego materiały wyjazdowe wyglądają jakby montował je 4-latek, bo żal
  • Odpowiedz