Wpis z mikrobloga

Wyjaśni mi ktoś, skąd na wykopie taki hejt na @wolskiowojnie ? Poza heheszkami z wtopy z podpisami książki nigdzie nie spotkałem się z takim kubłem pomyj w jego stronę czy to na youtube, czy na jakiś forach dotyczących wojny lub działań OSINT. Czy to cykl mikroblogera czy fakt, że nawet gdyby sam Jezus Chrystus założył tu konto, to po miesiącu miałby tu hejterów.

#wojna #ukraina #wolski #wolskiowojnie
  • 48
@wolskiowojnie: 1. 18 października gdy książki zamówione na alcie trafiały do czytelników, cena na Empiku była 37,50
Czyli różnica była znacząca w stosunku do 50 na alt
Może i 40 jakie to ma znaczenie? Wielu ludzi gdyby wiedziało że za 40 dni będzie książka za darmo do posłuchania to nie sądzę że tak chętnie by ją kupili i taki był sens mojej wypowiedzi
2. W tamtym okresie udało Ci się wymóc
Wyjaśni mi ktoś, skąd na wykopie taki hejt na @wolskiowojnie ? Poza heheszkami z wtopy z podpisami książki nigdzie nie spotkałem się z takim kubłem pomyj w jego stronę czy to na youtube, czy na jakiś forach dotyczących wojny lub działań OSINT. Czy to cykl mikroblogera czy fakt, że nawet gdyby sam Jezus Chrystus założył tu konto, to po miesiącu miałby tu hejterów.


@Scybulko: wykop albo kocha albo nienawidzi. Nie ma
@Scybulko: Bo to specjalista od taktyki pola walki, sprzętu wojskowego, geopolityki oraz tego jak umieścić ponad 20 reklam w jednym filmie na YouTube. Poza tym on nie musi aspirować do topu bo " byl już tam dekadę temu"()
@Scybulko: Jest wiele powodów. Sam @wolskiowojnie chciałby, żeby chodziło aferę z wojskiem ale chyba przede wszystkim główny powód jest taki, że nie szanuje swoich widzów, co zauwazy każdy kto ma IQ większe niż 80 a wynika to z:

1. Gość otwarcie przyznał, że nie interesuje go jakość tego co tworzy a ilośc wyświetleń. Tak wypowiadał się o łapkach w dół jego materiałów - że nieważne, ważne że się klika i kasa
OK, szanuję, jedna tylko uwaga: cała książka nie "straszy wojną z Rosją" a tłumaczy dlaczego ta wojna jest skrajnie mało prawdopodobna. Wystarczą ową przeczytać. Inaczej rzecz ujmując cel jej napisania był dokładnie odwrotny niż uważasz.


@wolskiowojnie: Czyli przyznajesz się, że książka ma prowokacyjny tytuł który ma żerować na strachu ludzi? ok.
A z ćwiczeniami to sytuacja wyglądała tak, że najpierw mówiłeś, że jak cię wezmą to pójdziesz, a potem się okazało,
@wolskiowojnie: Dziękuję za wyjaśnienie i obrazek (rosyjski znam jako tako i dałem radę odczytać). Panie Jarku, z niektórymi zarzutami się zgadzam (jak np. Ator co sam Pan przyznał), z innymi nie, ale często słucham Pańskich filmów czy to klepiąc tabelki w excelu na home office, czy w biedronce zastanawiając się nad wyborem pasty ajwar łagodnej lub pikantnej. Proszę o kontynuację serii "zabójcy czołgów" którą niestety Pan porzucił, a na "śrubkach i
@donaldJretard:
1) Tytuł brzmi SPOKOJNIE o wojnie. Faktycznie prowokacyjny tytuł.
2) Cóż, faktycznie źle zinterpretowałem zapisy w ustawie. Ale nie miało to nic wspólnego z tym co pisałem i mówiłem w trakcie owego kałszkwału ponieważ wtedy o tym nie wiedziałem.
@wolskiowojnie: 1. 18 października gdy książki zamówione na alcie trafiały do czytelników, cena na Empiku była 37,50

Czyli różnica była znacząca w stosunku do 50 na alt

Owszem, EMPIK zrobił 1 dzień promki ze swojej marży - o czym ani ja ani wydawnictwo nie wiedziało. Sprawa EMPIku nie moja.
Zresztą za takie numery kolejne książki moje nie będą szły przez Empik.

Może i 40 jakie to ma znaczenie? Wielu ludzi gdyby
Pobierz
źródło: brakujący screen
@Scybulko: Jest wiele powodów. Sam @wolskiowojnie chciałby, żeby chodziło aferę z wojskiem ale chyba przede wszystkim główny powód jest taki, że nie szanuje swoich widzów,

Nie szanuję hejterów. I nie widzę powodów żeby ich szanować.

1. Gość otwarcie przyznał, że nie interesuje go jakość tego co tworzy a ilośc wyświetleń. Tak wypowiadał się o łapkach w dół jego materiałów - że nieważne, ważne że się klika i kasa leci.

Znów nieprawda.
@wolskiowojnie:
1. A potem "Czy Rosja zaatakuje Polskę", no faktycznie, wcale nie prowokacyjny tytuł, przyznałbyś się chociaż, że po prostu żerowałeś na strachu i tyle.
2. Jeśli dumnie deklarowałeś, że pójdziesz na ćwiczenia, to byłoby warto może najpierw sprawdzić, czy ciebie one dotyczą? Celowa ignorancja to nie wymówka.
@donaldJretard:
1. I dlatego cała książka jest o tym dlaczego nie należy się bać a straszenie najazdem RUS na PL jest bzdura?
xD xD xD - no przepraszam ale wypowiadasz się o książce której nie czytałeś
2. Sprawdzałem ale źle. Co to zmienia co do momentu deklaracji? Nic. Twój "argument" jest inwalidą