Wpis z mikrobloga

Powstaje duży artykuł o działalności ks. Włodzimierza Cyrana (do niedawna czynny egzorcysta) i jego wspólnoty Mamre. Moje skromne wysiłki w tym zakresie zostały docenione przez ks. Cyrana, który rozesłał wczoraj do członków swojej wspólnoty poniższego maila. Jednak większe pochwały niż mi należą się Konradowi Oprzędkowi, który bardzo profesjonalnie wykonuje główną część pracy.

#egzorcyzmypolskie #afera #polska #bekazkatoli
pkostowski - Powstaje duży artykuł o działalności ks. Włodzimierza Cyrana (do niedawn...

źródło: cyran_mail

Pobierz
  • 26
@pkostowski: ciekawe jest to że kościół katolicki nie ma prawie nic wspólnego z chrześcijaństwem i wystarczy na przykład poczytać listy do Rzymian (polecam poszukać w starych przekładach Bibli) aby zrozumieć że już wtedy apostoł Paweł pisał że będą tacy, w sukienkach co będą chcieli diabły wyrzucać, będą dzieci wykorzystywać i że to będą wysłannicy szatana, ciekawe jest też to że są to listy do Rzymian, jakby już wtedy było wiadomo gdzie
@pkostowski: w sumie te egzorcyzmy to ciekawa rzecz, bo zapewne wielu ludzi podczas egzorcyzmów wpada w jakiś rodzaj transu. Każdy z nas może wpaść w trans i np. wywołać to może jakieś wizje. Księża egzorcyści pewnie ten trans rozumieją jako opętanie i ciekawi mnie czy świadomie wprowadzają człowieka w trans czy to tylko efekt uboczny. Jacyś neurolodzy i psychiatrzy mogliby to zbadać, bo w naszej kulturze raczej już nie ma żadnych