Wpis z mikrobloga

@e-stark oj tak, zdecydowanie masz z 40 lat i zerowe pojęcie o pielegnacji XD coś co pomaga oczyścić skórę to żele przeznaczone do mycia twarzy np żele z cerave czy basiclab xd wymienione La Roche posay to też dobra marka. Szarym mydłem to możesz co najwyzej smierdzace skarpetki wyprać ( ͡º ͜ʖ͡º) do tego jakieś serum ze składnikami aktywnymi jak chociazby kwas salicylowy
@laventel: tak tak, tluste gówno na tłustą skóre. A później płacz czemu mnie tak wysypuje. Zatykaj sobie pory syfem, dokładaj do tego jakieś podkłady i w wieku 30 lat będziesz wyglądać jak 40 letnia ulicznica. Rozumiem, że ciężko u ciebie z czytaniem ale oprócz zwykłego szarego mydła poleciłem mydło siarkowe. Podstawa zdrowiej skóry to jej mycie a nie zatykanie jej jakimś gównem i smarowanie kremami czy jakieś serum pod oczy, osobne
@e-stark: jakie tam masz jeszcze złote rady w zanadrzu? xD Twarz na słonko wystawić żeby syfy wypaliło? Naprawde nie widzę sensu tłumaczyć Ci całej pielęgnacji, to co mówisz to mity sprzed 30 lat, które chyba od swojej babki usłyszałeś xD doinformuj się, a później dawaj rady w internecie ;) Na temat składników aktywnych czy działania spfów jest masa badań wiec tez zalecam się zapoznać, nie trzeba słuchac "infulencerki bez szkoly"
ps.
@laventel:
Jakiej to pielęgnacji potrzebuje skóra trądzikową, który to trądzik jest wynikiem nadprodukcji (uwaga, trudne słowo) sebum? Tłustego kremu, który zatka pory i spowoduje większe problemy czy może oczyszczenia czymś co nie jest inwazyjne i (uwaga drugie trudne słowo) hipoalergiczne jak dwukrotnie wspomniane przeze mnie mydło siarkowe? #!$%@?łaś się na te szare mydło jakby to była jedyna rzecz, o której wspomniałem.

Wracając do tematu cery to zgodnie z twoją pokrętną logiką
@e-stark: nie dość że stary i głupi to jeszcze światopogląd masz zamnknięty i ogarniczony xD W dodatku tylko się ośmieszasz. Skoro nie tylko ja Ci mówię, że pieprzysz głupoty to moze warto sie zastanowic nad tymi bzdurami zamiast twardo bronić swojego mylnego zdania xD gościu odkąd Ty byles nastolatkiem (jakies 20 lat temu) to pięlegncja poszła mocno do przodu. Czy Ty myślisz, że krem nawilżający musi mieć tłustą formułę bo inne