Wpis z mikrobloga

Chciałem tylko powiedzieć, że WordPress to gówno. Najbardziej śmierdząca sraka w historii tech industry. Chciałem tylko zrobić własną stronę internetową, wybór padł na wp a nie canve, bo zdawało mi się, że autentycznie edytor będzie trochę bardziej rozbudowany. Taki h*j, w tym #!$%@? crapie nie da sje zmienić nawet czcionki. Wy rozumiecie ze żeby zrestarowac całą strone do ustaiwen domyślnych trzeba ściągać plugin? Który nje do końca działa, bo nie resetuje do końca stron? Wy rozumiecie, że wybór menu nie działa? A dacie wiarę ze nie da się nie meic theme, a nawet ściągane przeze mnie "blank theme" mają jakiś #!$%@? pasek u góry, którego nie da się wyłączyć? Wy rozumiecie ze żeby zmodyfikować menu na górze strony trzeba ściągać 3 pluginy z czego 1 musi być scrackowany bo inaczej za każdy theme trzeba płacić gruba kasę, a gdy przestanie scrackowany działać to trzeba następny plugjn który po dodaniu menu okazuje się że to menu jest zawieszone na etapie ładowania??? Ludzie #!$%@? w ten czas bym się fizyki kwantowej nauczył, zdałbym kolejny certyfikat Microsoftu, albo chociaż mógłbym walic konia 3 dni po 10 godzin z rzędu bo tyle siedzę na tym jebsnym WordPressem. Już teraz rozumiem dlaczego czasami trzeba płacić 10 koła za strone: jak jest #!$%@? edytor który nie oferuje nawet zmiany czcionki, jej rozmiaru, nawet #!$%@? tych śmiesznych pól tekstu bez elementora ani nie poszerzysz, to tak jest

Od 4 dni siedzę po 6 godzin, dzisiaj (sobota) od 14:05 do 19:20 i od 1:00 do teraz czyli do 3, przez całe dzisiejsze moje siedzenie przed kompem nie udało mi się zaimplementować menu. Mam pełno projektów w c++, w qt, w swoim życiu korzystałem z cinema4d, sony Vegas, Maya, solidedge, korzystam z jakichś tails linuxow bootowalnych tylko z Pendrive gdzie cały ruch jest przez tor, udzielam korepetycji z matematyki na poziomie akademickim, po angielsku, przygotowuje kompleksowo ludzi z IB High Level oba kierunki, ale tego to ja #!$%@? nie rozumiem xD

#!$%@? z hostingiem, właśnie Wyciągam blika żeby opłacić canve, #!$%@? tego WordPressa ja jebię nawet w minecraft owych serwerach na titnaxe są przyciski "przywróć do domyślnych" "przydziel więcej ramu" <jednym suwakiem>. A właśnie xd trzeba grzebać w plikach żeby przydzielić więcej pamięci WordPressowi, ludzie na stack overflow masowo się z tym pie*dolą xd

WordPress == gówno, sraka nad srakami

Tyle czasu co spędziłem na próbowaniu tego WordPressa, jestem do tyłu w #!$%@? pieniędzy przez ten czas, hptfu na wordpressa

#programista15k
#programowanie
#informatyka
#wordpress
#frontend
  • 17
@AnalnyRozbojnik: Niezły bajcik lub po prostu jesteś cienki jak dupa węża. Jak chcesz wszystko wyklikac myszką (jak w Maya czy innym Siold Edge) to jasne, że musisz mieć pluginy. Jak nie to wystarczy odrobina znajomości html, css oraz codexa i robisz co chcesz, a nie 3 pluginy do menu :)))))) Mój kolega po zawodówce, który na komputerze tylko porsnoy klika) po obejrzeniu 2 filmów na YT odpalił sobie stronę (ofcoz na
@ArekJ Żaden z problemów który opisałem a który rozwiązałem nie dotyczył hostingu. SSL, przydzielanie pamięci działa po stronie hostingu idealnie. Natomiast domyślnie przydzielanie pamięci w WP jest w WP-config.php i ludziom na stackoverflow proste dodanie 2 linijek nie działa, nie zwiększa pamięci, bynajmniej nie zawsze. A pamięci potrzeba, bo nie działa - nie ładuje menu w headerze (xd) przecież to jest karuzela i problem się zapętla jak u alkoholika jakiegoś xd
@ujdzie to ja już nie wiem, zrozumienie canvy i zrobienie pełnej działającej strony (testowo, oraz na hostingu hehetest.my.canva.website.com) z menu, headerem, stopką, tu film, tu karuzela, tu formularz kontaktowy zajęło mi godzinę i nie wymagało użycia przeglądarki. No zdarzyło mi się w przypadku dwóch rzeczy szukać, jak np zmienić stronę główną, bo WP jest do bólu nieintuicyjny, ale większość rzeczy po prostu nie działa. Także mam 4 dni temu pełna stronę w
@AnalnyRozbojnik:
Wordpress to przykład czegoś co na pierwszy rzut oka wygląda jak gówno ale w praktyce używają tego nawet duże firmy i zarabiają na nim duże pieniądze. Jednocześnie ten sam soft można sobie postawić na najtańszym hostingu i też będzie działał.

Może być dziecinnie prosty w obsłudze przez panel admina jak masz już postawionego i skonfigurowanego. Ja miałem na nim kiedyś stronę na którą dodawałem content przez 5 lat i nie