Wpis z mikrobloga

Cześć, zmieniam #internet światłowodowy z #orange na #play ze względu że wszystkie praktycznie usługi mamy w #play i oferta była korzystniejsza. Ze względu na budynek - dom jednorodzinny, musieliśmy z #orange dobrać dodatkowe urządzenie - Orange Smart Wifi Box, które polepszyło zasięg sieci w domu no i swój komputer mam podłączony po kablu.
Play nic takiego nie ma i po podłączeniu światłowodu od nich okazało się że zasięg i stabilność to dramat.
Chciałbym dokupić jakieś urządzenie które będzie działało na zasadzie tego od orange, ale kompletnie się na tym nie znam, jedyne co znalazłem w necie to jakieś reapitery do gniazdka lub coś takiego:
https://allegro.pl/oferta/mocny-router-do-domu-duzy-zasieg-wifi-deco-m4-12078913896

Takie +/- 200 zł chciałbym na to wydać, ratujcie (°°
  • 8
@paco_: U mnie była odwrotna sytuacja. Byłem w play i w centrum Poznania zasięg fatalny, a prędkość 10mb/s :D Światłowód od orange i od 2 lat ani razu nie zerwało połączenia, po zapiętym VPNie śmiga 400mb/s ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Także miras - fatalna decyzja :/
@paco_: jest spoko ale wyciągniesz na tym śmieszne prędkości
Nie masz możliwości puścić kabla do miejsca w którym potrzebujesz mieć dobry internet?