Wpis z mikrobloga

Cześć!
Szukam zdalnej pracy po godzinach: (tak 2-3h dziennie, ew więcej w weekendy) żeby dorobić. Branża - #analizadanych, ale takze podstawowa obróbka dźwięku (przez 10 lat pracowałem w radiu), ale otwarty jestem na inne prace (wystarczy, zeby przyszło zleceniodawca wskazał czego sie nauczyć) ;)
I tu pytanie - gdzie takiej pracy szukac. Portale freelancerskie odpadaja, szukam stałej współpracy (mniej nerwów, szarpania sie no i po dotarciu lepsza współpraca). Od 2 miesiecy przeczesuję sieć, ale nic sensownego nie zauważyłem. Pewnie po prostru złe słowa kluczowe wpisuję w google ;)

Drugie pytanie (zależne od pierwszego) to stawki na jakie mozna liczyc ;)
Najchetniej umowa zlecenie albo dzieło (choć moge i inne formy współpracy)

#produkcjamuzyki (nei ma taku o dźwieku ;) ) #montazdzwieku #pracait #pracazdalna #szukampracy
  • 6
@TenToTamTaki: azpomnialem - ogarniam tez pytthona na tyle, że umiem postawic podstawowa aplikacje w dash+plotly, sql tez, ale nie wybitny (wygodniej analizuje sie a pandas), od biedy R (dawno nie uzywany, nie przepadam, choc ma swoje silne strony). Fajnie jakby PowerBi bo uczylem sie teorii,a le nic w praktyce (czyli na poczatku wolno pójdzie uczciwie zaznaczam)
@TenToTamTaki: zawsze sie czegos uczy ale nie mowi "elo nie umiem ale sie naucze jak mi zaplacicie". Takie rzeczy na pelnym etacie. Ciezko bedzie dostac prace o ktorej wspominasz, bo raz - 2-3h to zajmuje "catch up" co sie dzieje, co sie zadzialo, gdzie jestesmy i co trzeba zrobic, wiec bedziesz niedoinformowany wzgledem reszty zespolu, chyba ze to jakis pojedynczy raport, ale wtedy nie wiem gdzie sens robic takie manewry zamiast
@peoplearestrange: nie mialem na mysli

"elo nie umiem ale sie naucze jak mi zaplacicie"

tylko 'znam podstawy, chetnie sie rozwinę.
Druga sprawa - jesli czegos nei umiem - to sie doucze.
A co do reszty - nie celuje w jakies analizy itp. Jak napisalem szukam czegos po godzinach (wiec z zalozeniu mneij ambitna praca), podalem tez swoj background technologiczny i zawodowy. Siłą rzeczy nie może być to cos w głównym nurcie