Wpis z mikrobloga

Wyobrażacie sobie gdzie by teraz była Ukraina gdyby w polsce rządziło PO?

-Heh no wiecie z tymi T-72 to trzeba na spokojnie, a tak w ogóle dostaliśmy je od ruskich musimy zapytać ich o zgodę
-PT-91? nie eskalujmy tej wojny!
-Kraby? o nie, tylko broń defensywna!
-Przekazane 1000 stalowych hełmów typu "Orzeszek" (z 3 miesięcznym opóźnieniem)

Rozkazy z Berlina szły by pełną parą, a my już dawno mielibyśmy ruską swołocz pod granicą

#ukraina #wojna #polityka
  • 54
@Jin: Walka Stanów i Niemiec o europejskie wpływy to fakt i mówią o tym ludzie dużo mądrzejsi ode mnie.

Od jakiegoś czasu już mówi się o przeniesieniu przez amerykanów środka ciężkości na Polskę i Czechy oraz wściekłości amerykanów na Niemcy za to stanie w rozkroku
Mam nadzieję że niebawem to Jasionka za jakiś czas będzie nowym Ramstein
Gdyby rządziło PO, to w Polsce byłoby kilka razy więcej żołnierzy NATOwskich, a my mielibyśmy powierzone dowództwo nad wschodnią flanką NATO. Czołgi byłyby na Ukrainie jeszcze w zeszłym roku, Krym pewnie byłby już w rękach ukraińskich.

W tym momencie cały zachód wie, że aktualnym rządzącym nie można ufać.


@pyra_wykop: nie można też zapomnieć jak siadły inwestycje w wojsku od 2015 roku.
Pobierz musztym - > Gdyby rządziło PO, to w Polsce byłoby kilka razy więcej żołnierzy NATOwsk...
źródło: 2018-05-12-Macierewicz-pyr-pyr-2
wściekłości amerykanów na Niemcy za to stanie w rozkroku


@HlHl:

Wg. mnie to teatr dla gojów. Amerykanie wiedzą, że niemieccy politycy są umoczeni w konszachtach z ruskimi, dlatego pozwalają im odegrać teatr pt. opóźnianie pomocy. Ostatecznie i tak zrobili wszystko co trzeba.
Zobacz jak Bidenowi ułatwiło to narrację o pomocy Ukrainie na rynek wewnętrzny USA - każdy jako tako moralny Amerykanin poprze takie wydatki jeśli postawić go w opozycji do złego
Wyobrażacie sobie gdzie by teraz była Ukraina gdyby w polsce rządziło PO?


@HlHl: Ta, na pewno PIS albo PO mają coś do gadania w tej sprawie. Jesteś strasznie naiwny.