Wpis z mikrobloga

Mam pytanie jak chuop do chuopow. Jakie znacie pozycje do robienia loda przez dziewczyne? Juz tlumacze o co mi chodzi. Jak mi dziewczyna robi dobrze to ja potem bardzo kark boli, a ze ja jestem dobry chłopak to postanowilem coś wymyślić. Probowane byly metody ze ja na stojaco i ona na kleczkach i ja na lezaco i ona sie tak pochyla nad bydlakiem. Obie te pozycje jednak powodują bóle w karku.

#przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski

I taguje jeszcze #konfederacja i #pilkanozna bo tam na tych tagach specjalisci od tego ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • 16
@Kenjiy: zrób tak że ona leży na plecach głowa oparta na poduszce, a ty kleczysz nad nią żebyś miał kolana pod jej pachami. Wtedy jest taka pozycja że ty możesz trzymać jej głowę i ją kark nie boli. Jeśli laska jest typu uleglego to możesz popuscic wodza fantazji z tą pozycją, jeśli laska ma klaustrofobie to nie będzie tak chciała.
@noonchodzewsciekly: uwazasz ze seks oralny to zboczenie? xD

Chlopie uwierz mi ze jest to super sprawa i mozesz sam (w koncu) przelamac ta wewnetrzna bariere i sprobowac takich aktywności. Jeszcze mi podziekujesz
@noonchodzewsciekly: przegryw jest tylko w twojej glowie. Kazdy ma szanse sprobowac tylko trzeba cos zrobic ze swoim zyciem. Stworzyc sobie szanse na poznanie kogos, wychodzic czesciej, isc do fryzjera czy kupic ladne ubrania.
@Kenjiy Tak zmienić mordę na samca Alfa też się da na pstryknięcie, jasne... Tylko wzrost się udał, bo charakter i morda nie. Nie mam zamiaru starać się o artefakt, który inne samce mają na wyciągnięcie ręki, bez wysiłku i za darmo z uwagi na posiadane genetycznie cechy. Nie będę Ci za nic dziękował normanie, najlepiej sam zrób sobie loda perwersie, jak Cię aż tak przycisnęło. Nie działa dawanie spadów na czarną, dziękowa