Wpis z mikrobloga

Jaki stosunek strat żołnierzy ukraińskich do rosyjskich należy podawać, żeby nie być nazwanym ruską onucą?

Proszę dla usystematyzowania tematu o konkretne wartości od których zaczyna się bycie onucą


@cebularz_szkorbutnikowy: Prawdziwe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Potwierdzone dokładnymi danymi pozdrawiam.
@cebularz_szkorbutnikowy: mysle za wiarygodne mozna uzawac zrodla wywiadowcze z duzych panstw zachodnich jak WB i USA. Mowia one o podobnych stratach po obu stronach. Napewno ponad 100 000 zabitych i ciezko rannych(trwale okaleczonych) po kazej ze stron juz zima.
@SpalaczBenzyny: Przecież ja sam pytam o ten stosunek a nie mówię że go znam.

@Aster1981 Dziękuję za taką odpowiedź, o to dokładnie mi chodziło.
Natomiast mój post wziął się stąd, że na tagu ktoś wcześniej został nazwany ruską onucą bo napisał w sumie dokładnie to co Ty, że straty to na ten moment około 1:1 a Rosjanom zostało duzo wiecej ludzi, bo maja wieksza armie.
@cebularz_szkorbutnikowy: Rosjanie mają przewagę w artylerii więc te straty to 1:1. Na 100% prawdą nie jest to, że w bachmucie na 1 Ukraińca umiera 5 Rosjan, bo tam Rosjanie mają przewagę artylerii, a artyleria to maszynka do mielenia żołnierzy.
@BayzedMan: Żeby nie zostać nazwanym banderowcem dla mnie wystarczy nie gloryfikować mordercy Polaków Stefana Bandery oraz nie obnosić się z czarno-czerwonymi flagami UPA czyli organizacji odpowiedzialnej za bestialskie wymordowanie kilkudziesięciu tysięcy Polaków.

Ktoś kto jedynie pomaga Ukrainie np finansowo NIE jest dla mnie banderowcem.