Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

wczoraj wspominaliśmy o wydaniu aplikacji Android 5.0.9., dziś śpieszymy poinformować, że w sklepie pojawiła się aplikacja #iOS, którą możecie pobrać pod adresem: https://apps.apple.com/pl/app/wykop/id365459650?l=pl

Jest to całkowicie nowa i szybsza aplikacja, którą chcemy rozwijać - podobnie jak w przypadku androidowej wersji - wspólnie z Wami, otwierając się na Wasz feedback, sugestie i pomysły. Postawiliśmy na prosty i czytelny interfejs, dodatkowo poprawiliśmy wydajność, a aplikacja wzbogacona (poza wszystkimi koniecznymi funkcjonalnościami) została o przydatne funkcjonalności, między innymi: obsługa ankiet, tryb dzienny/nocny/OLED.

Będzie nam niezmiernie miło jeśli podzielicie się swoimi opiniami i sugestiami. Aplikacja będzie rozwijana w oparciu o Wasz feedback, tak aby możliwie jak najbardziej spełniała Wasze oczekiwania - chcemy aby korzystało się Wam z niej prosto i przyjemnie! ( ̀_́)

#wykopchangelog #wykop #ciekawostki #ioswykop #apple
wykop - Wykopowicze, 

wczoraj wspominaliśmy o wydaniu aplikacji Android 5.0.9., dz...

źródło: ios (2)

Pobierz
  • 255
  • Odpowiedz
@ksiak: tak się robi interesy.
na wykopie panuje kompletny brak zrozumienia pewnej perspektywy. dla ciebie/mnie/użytkowników funkcjonalność oznacza łatwy i wygodny dostęp do serwisu i jego usług. Dla właściciela serwisu i botów które tu pracują, słowo "funkcjonalność" oznacza lepsze dostosowanie pod zleceniodawców, większa kontrola treści, mniejszy dostęp do informacji, które użytkownik mógłby wykorzystać wbrew interesom zleceniodawców.
wykop pracuje nad funkcjonalnością serwisu + musi się wpisać w wymogi grantów czy innego rodzaju wsparcia
  • Odpowiedz
Szczerze mówiąc, to jest żenujące, że aplikacja dla IOS pojawiła się dopiero dzisiaj, a nie w dniu premiery nowego wykopu. Nie dziwię się, że sporo ludzi odeszło, skoro zostali tak potraktowani. Ja sam zacząłem dużo więcej korzystać z Reddita.

Mam nadzieję, że wyciągniecie wnioski z tej sytuacji.
  • Odpowiedz
@wykop kiedy naprawicie powiadomienia w aplikacji na Androida? Kiedy już wchodzę w jedno powiadomienie w którym odpisało kilka osób to nadal swiecą sie powiadomienia z tego samego wpisu od tych innych osób. Powinno już znikając wszystko co dotyczy wpisu.
  • Odpowiedz
@wykop mam zaznaczone w ustawieniach żeby pokazywało pełna treść wpisów i nie pokazuje... Dodatkowo jak zrobić żeby linki do wykopu z innych aplikacji otwierały się w apce a nie jako strona? Jak dodać zdjęcie do komentarza?
  • Odpowiedz
@wykop Już mogliście na prima aprilis wystartować z tą aplikacją tak mało brakowało. Aha nie można wstawić emota tylko sie dwukropek ładuje XD
  • Odpowiedz
@wykop bedzie jeszcze kiedys opcja usuwania swoich komentarzy na mikroblogu? Sowa droga jak mogliście tak zepsuć wykop, juz nie wspomnę o aplikacji na ipada. Niemal wszystko co zrobiliście jest na minus. Totalne nieudacznictwo ehh
  • Odpowiedz
natywna aplikacja zawsze będzie szybsza i mniej zasobożerna. No chyba, że ktoś nie potrafi pisać i ładuje wszystkie możliwe biblioteki.


@kamillus: mówisz, że jak przeglądasz wykop na telefonie to nie masz wtedy uruchomionej nigdy przeglądarki?
  • Odpowiedz