Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

wczoraj wspominaliśmy o wydaniu aplikacji Android 5.0.9., dziś śpieszymy poinformować, że w sklepie pojawiła się aplikacja #iOS, którą możecie pobrać pod adresem: https://apps.apple.com/pl/app/wykop/id365459650?l=pl

Jest to całkowicie nowa i szybsza aplikacja, którą chcemy rozwijać - podobnie jak w przypadku androidowej wersji - wspólnie z Wami, otwierając się na Wasz feedback, sugestie i pomysły. Postawiliśmy na prosty i czytelny interfejs, dodatkowo poprawiliśmy wydajność, a aplikacja wzbogacona (poza wszystkimi koniecznymi funkcjonalnościami) została o przydatne funkcjonalności, między innymi: obsługa ankiet, tryb dzienny/nocny/OLED.

Będzie nam niezmiernie miło jeśli podzielicie się swoimi opiniami i sugestiami. Aplikacja będzie rozwijana w oparciu o Wasz feedback, tak aby możliwie jak najbardziej spełniała Wasze oczekiwania - chcemy aby korzystało się Wam z niej prosto i przyjemnie! ( ̀_́)

#wykopchangelog #wykop #ciekawostki #ioswykop #apple
wykop - Wykopowicze, 

wczoraj wspominaliśmy o wydaniu aplikacji Android 5.0.9., dz...

źródło: ios (2)

Pobierz
  • 255
  • Odpowiedz
@wykop

Wkleje tu kopie wiadomosci ktora do Was wyslalem:

Przy przegladaniu wpisow na mirko nie jest oznaczony autor w odpowiedziach. Jest to nieczytelne.
Jak wchodze w swoje obserwowane tagi, mam wszystkie wpisy wrzucone razem, nie wiem jak znalezc liste i przegladac sobie pojedynczo. To jest fatalne, nie wiem dziala jak dziala to na stronie, bo od stycznia sie w sumie nie logowalem.
Jak mam „przeczytac” wszystkie powiadomienia naraz?
Mowa o apce na
  • Odpowiedz
@wykop:
No i popełniliście ten sam błąd co w pierwszej wersji webowego "nowego wykopu" i poprzedniej apce mobilnej, czyli brak podglądu ostatnich komentarzy do znalezisk na karcie profilu.
  • Odpowiedz
@qeni: no a co w tym dziwnego? Wyjaśnij mi czym się ta strona od tej aplikacji różni w przypadku czegoś takiego jak wykop.pl. Da się odtworzyć dokładnie te same mechanizmy, tylko trzeba trochę inaczej podejść do tematu a nie na zasadzie - responsywnie się przeskaluje. Bo wtedy dostajesz taki chłam który musisz kleić aplikacjami.
  • Odpowiedz
  • 0
@wykop @M_B dodajcie możliwość otwierania np. filmów w znaleziskach w innych aplikacjach, nie przez wykop. Nie po to mam YouTube Premium żeby przy jakimś fajnym filmie ze znaleziska co 2 minuty słuchać 30 sekundowej reklamy ()
  • Odpowiedz
@wykop jak wejdę w profil i mam akcje to np. Jak chce zobaczyć swój komentarz ile ma plusów/minusów jest jedynie znalezisko/wpis którego dotyczy ale nie ma bezpośredniego linku i nie widać tego wpisu/komentarza
  • Odpowiedz
@wykop
Zauważyłem, że oprócz otwierania zdjęć w komentarzach pod znaleziskiem, nie działa jeszcze wchodzenie na profil komentującego znalezisko

Tak jakby odpowiedzi były po prostu screenami xD
  • Odpowiedz
@wykop wyglada na to ze wreszcie mozna otwierac linki w powiazanych i wykopy do filmów na andku.
A tak poza tym dlaczego w tym wątku nie ma mozliwosci minusowania? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz