Wpis z mikrobloga

@DarthKenobi: u mnie po 15 nakładach jest prawie ideolo, jeden ząb zawalił sprawę i się nie ogarnął wiec dostałem nowe nakładki. Jak chcesz to zrobię jakies podsumowanie z parunastu miesięcy jak to wyglądało krok po kroku
@Frettka @SkrytyZolw do scamu to jednak im trochę brakuje - fakt ze ich sposób sprzedażowy i obsługa klienta to dramat ale z drugiej strony wejdźcie na grupy typu dr smile oszuści to głównym problemem jest
@apoo: trochę brakuje? XD Od kirdy leczenie prowadzi konsultant przez telefon, a nie ortodonta, analizujący choćby zdjęcie RTG cefalometryczne, pokazujące zależność zgryzu i kręgosłupa. To podstawa diagnostyki u każdego, bez tego nie wiadomo jaką wadę ma pacjent.

Kolejna sprawa - byłeś na kontroli uzębienia, miałeś dokładny przegląd i kontrolne RTG, wymiane wypełnień, 4 higienizacje które powinieneś odbyć w trakcie leczenia?

Masz założone attachmenty?

Czy ktokolwiek kompetentny skontrolował twój zgryz? Mam setki
leczenie prowadzi konsultant przez telefon

Tylko to nie do konca tak dziala, jedyne kto dzwoni to typek zeby ci to sprzedac. A co do przez telefon to nie bedac zlosliwy ale jakos przez okres 2020-2021 lekarze wszystko chcieli diagnozowac przez telefon dopoki nie szlo sie na wizyte prywatnie, ale nie o tym

Kolejna sprawa - byłeś na kontroli uzębienia, miałeś dokładny przegląd i RTG, wymiane wypełnień, 4 higienizacje które powinieneś odbyć w