Wpis z mikrobloga

Tęsknie za swoją byłą :/ prześladuje mnie w snach, na co dzień każda piosenka, rolka na insta, czy mijana na ulicy para mi o niej przypomina. Widzieliśmy się tydzień temu, myślałem, że znosi zaczniemy się spotkać, a tutaj chyba dupa. #!$%@? mnie strzela, że ją spotkałem, bo teraz każda inna wydaje się przy niej słaba. Boję się, że do końca życia będę u niej myślał. #rozstanie #zwiazki #rozowepaski
  • 8
@PanLodowegoOgrodu: było słuchać jak Ci cały wykop od grudnia radził. Mówili "zostaw", nie zostawłeś. Mówili "nie schodź się", to pierwsze, co zrobiłeś poleciałeś w nią wetknąć jak tylko pstryknęła palcami. Jest dokładnie tak, jak każdy ci przewidział, z tym, że wtedy mogłeś to rozegrać po męsku. Usuń ją z insta jak Cię boli i nie rozpamiętuj tego bo tylko krzywde sobie robisz. Znowu zacznie być ok a ona piśnie, że chyba
@PanLodowegoOgrodu: wypisz sobie na kartce jej wady, schowaj do portfela, jak zaczniesz zaś tracic jądra, to wyciągnij i przeczytaj. I będzie boleć, masz nauczkę, dlatego nigdy nie przywiązuj się za bardzo, nigdy żadna laska nie będzie TWOJA, twoja to jest jedynie kolej. Też bym zapewne czuł się #!$%@? po rozstaniu, ale jak wyrobisz sobie porządne poczucie własnej wartości to jej będzie ci szkoda że rzuciła kogoś takiego jak ty. Ale na
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.