Wpis z mikrobloga

Wrzucam składniki do gara, kładę się na kanapie i za pół godzinki mam gar butter chicken ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bagi1: Czyli za 6k oszczędzasz z 15-20 minut. Bo pokroić i umyć trzeba i tak samemu. A samo przyrządzenie tego co może termo (czyli w sumie dań gulaszowych) to przeważnie podejście co kilka minut i zamieszanie gara, a nie ciągłe gotowanie.

Prawda jest taka, że termo robi
@Mirkova:

W sumie patowa sytuacja:
-Powiesz, że ci się nie podoba thermomix i że to strata pieniędzy, to się obrażą, bo obrażasz ich decyzje, a więc ich samych.
-Kupiłbyś to zobaczyłbyś jakie to wspaniałe, ale nie kupisz, bo cię nie stać albo jesteś ignorantem albo jeszcze co.
-Będziesz rozmawiać i nawet korzystać z przepisów, ale przygotowywać to tradycyjnie, to będą ci to wytykać i wymyślać, że się nie przelewa, bo skoro
@mateusz-zahorski: Niestety el thermomix do bardzo dobry wybór, uważałem kilka lat temu, ze to moze byc najdrozszy garnek na świecie ale jednak sie miło pomyliłem. Mojej gotowanie zaczelo sprawiać przyjemność i po 3 latach akutalnie kupiłem jej Frienda (dodatkowa podstawka + garnek - pewne przepisy są na dwa garnki). Moja przed thermomixem nic nie gotowałą "szalonego" a od kiedy ma thermomixa to odwala takie cuda wianki na posiłki, że głowa mała
Pobierz
źródło: 338152982_234576755644127_5779610400078419810_n
@Mirkova: Z drugiej strony termomix faktycznie działa dobrze, czy jest warty tych 6k? hmm moim zdaniem cena trochę za duża o te 1-2k ale mój brat posiada i sam czasem odwiedzam go żeby pogotować ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja bym nie hejtował termomixiarzy ktoś ma kase to niech kupuje, to po prostu kolejny bajer jak idk ogrzewacz stupek xD
to jest jak z iphonami. Spoko urządzenie, na pewno w jakiś sposób się przydaje, ale nie jest warte tych pieniędzy po prostu.


@Krupier: warto zwrócić uwagę, że obecnie telefony innych marek kosztują takie same pieniądze, a potrafią być i droższe. Kiedyś to rzeczywiście jabłko kosztowało znacznie więcej niż flagowce innych producentów, teraz tak nie ma. Ciotka pierwszy raz w życiu wzięła teraz iphona 13 a zawsze lubiła samsungi. wzięła jabłko bo
@mateusz-zahorski jak kogoś stać to niech sobie kupuje, ja osobiście wolę porządny mikser {do ciast itp), blender i cos do szatkowania (to chyba też pod kategorię blendera podchodzi, tylko inne akcesoria pewnie)