Wpis z mikrobloga

Jakie ciekawe zapachy na wiosnę? Hajpowane jest coś teraz? Cena nie gra roli, grunt, żeby była dobra trwałość. Polećcie jakieś fajne niszowe rzeczy

#perfumy
  • 10
@Irciu: ja bym rzekł że Amłaże Beach Hut i Journey ale tu tanio nie będzie. Z bardziej przystępnych to jak kolega powiedział Bois Imperial, ew. Hermes Givree lub Terre d'Hermes. Polecę jeszcze Xerjoff Renaissance ale to już na bardzo ciepłe dni bliżej lata.
@Irciu Dziś zrobiłem skromne dwa psiki na klatę Moschino Uomo pod koszulę do pracy, tak dla przypomnienia i poczucia czystego mydełka. Po 8h wróciłem do domu zahaczając o paczkomat i musiałem się wstrzymać z testami bo wciąż Uomo projektowało. Zamiast "Uomo?" nazwałbym ten zapach Moschino Loco! W tej cenie i w tym gatunku zaoachów robi wrażenie ten mydlany wariacik.
@Irciu: z Boisem uważaj, bo sporo ludzi jak usłyszy, że daje od niego ogórami kiszonymi to przestaje go nosić i zaczyna czuć do niego obrzydzenie ( w tym ja) a ty właśnie to usłyszałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Ze swojej storny to polecam Creed Silver Mountain Water. Zapach arcydzieło, ale jeżeli chcesz dobrej projekcji to nie tędy droga.