Wpis z mikrobloga

Przed wejściem dostałem tego objawu, że słychać wyraźnie odgłosy jak ludzie mówią, trochę dochodzą jakby z dookoła mnie i kręci się głowa.
Poszło sprawnie z tą zmianą psychoterapeuty. Wcale się nie dziwił, jakby widział jak nasza relacja wygląda xD.
Nawet powiedział, że w razie co mnie przyjmie i życzył mi powodzenia, przez co się trochę się rozkleiłem.

Od razu podszedłem do rejestracji i dostałem kolejke do nowego. Problem w tym, że termin to wrzesień 2024 xD.

Przez to wszystko trochę mi się kręci w głowie, trochę się boję, że to over dla mnie.

Teraz ni wiem czy szukać może szybszego terminu gdzie indziej, czy może w międzyczasie miałbym dość pieniędzy na jakiegoś psychologa prywatnie ehh. Na nfz pewnie nie można dwóch na raz.

Tyle chyba? Dzięki za atencji i miłe słowa ogółem wszystkim.

#przegryw #psychoterapia #qewnakwadracie #nerwica #depresja
qew12 - Przed wejściem dostałem tego objawu, że słychać wyraźnie odgłosy jak ludzie m...

źródło: IMG_20230329_120949_1

Pobierz
  • 22
@qew12:

Teraz ni wiem czy szukać może szybszego terminu gdzie indziej, czy może w międzyczasie miałbym dość pieniędzy na jakiegoś psychologa prywatnie ehh. Na nfz pewnie nie można dwóch na raz.


Generalnie nie powinno się chodzić nigdy do dwóch terapeutów na raz, każdy terapeuta Ci tak powie i odradzi podwójną terapię, bo dane podejścia mogą się różnić i jeden terapeuta będzie nieświadomie rozwalał pracę drugiego.
Co do hajsiku możesz popróbować poszukać
@qew12: nie żeby coś Miras, ale jak widzę twoje wpisy to aż przykro mi się robi, może od tych leków głowa nie potrafi pracować? mam znajomego co z 10 lat temu się bardzo zmienił, teraz go faszerują tymi "niby" lekami i prawie z nim kontaktu nie mam, może spróbuj odstawić te leki i zobaczyć jak będzie, wiem, że może źle piszę, ale z twoich postów wynika, że jest coraz gorzej, trzymaj