Wpis z mikrobloga

#ukraina
Ale zielonkę dupa piecze, że ktoś jeździ samochodem, a sam musi się przepychać w spoconych autobusach nerwowo się rozglądając czy kanarów gdzieś nie ma
( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://wykop.pl/wpis/70874369/z-czerwonego-krzyza-do-lexusa-a-wy-jak-tam-slava-p
I co panie @Koniasz chciałeś być miły dla kompana, dałeś mu plusa, napisałeś ładny komentarz a on cię wywalił na zbity pysk ze swojego wpisu :d
Coś ta wasza ruska solidarność nie zadziałała
  • 16
Coś ta wasza ruska solidarność nie zadziałała


@Smarek37: Może ta ruska solidarność jest tylko w waszych głowach zaraz obok polowań na czarownice.
Atw to co się tak nagle uaktywniłeś w temacie Ukrainy ? Konto od 11 miesięcy na wykopie i nagle zaczynasz pod tagiem Ukraina pisać dzień w dzień. Podejrzane deczko. Skąd to nagłe zainteresowanie konfliktem skoro nic takiego medialnego się nie wydarzyło na Ukrainie.
@Koniasz:

Dobrze że inny wykopek który pojawił się tu po rozpoczęciu wojny rozwiał wątpliwości xD.

Ale ty tu jesteś od 8 lat i cała działalność tylko na tym tagu. Więc co to ma do rzeczy, że ja jestem tu 11 miesięcy?
Faktycznie XD
Ja to przynajmniej udzielam się na innych tagach.
Ale ty tu jesteś od 8 lat i cała działalność tylko na tym tagu.


@Smarek37: xD cała.

Więc co to ma do rzeczy, że ja jestem tu 11 miesięcy?


@Smarek37: że pojawiłeś się tu po rozpoczęciu konfliktu. Jak kilku innych krzykaczy spod tagu. To was akurat łączy.
@Koniasz:

że pojawiłeś się tu po rozpoczęciu konfliktu

O kurde jaki logiczny argument i taki wcale nie odgrzewany przez was. Gdybym pojawił się 13 miesięcy temu to by było, że pojawiłem się tu z powodu konfliktu. Gdybym pojawił się wczoraj, to bym był oczywiście czyimś multi. Jak wy przynudzacie z tym zakładaniem konta w jednym celu omg
@MlecznySzkolniak: A jaki jest koszt eksploatacje tego Lexusa, co to za model?
Tak naprawdę nie wiesz nic o ich sytuacji jak ten głupek z filmu, nie znasz ich, nie wiesz nawet jaka jest ich sytuacja, może na Ukrainie im się powodziło a teraz im tylko to auto zostało. Ale oczywiście nie zadasz sobie trudu pomyśleć chwilę tylko albo jesteś głupi albo pożytecznym idiotą, nawet bezwiednym.
@panzerfucker:

Ludzie to jest Ostrowiec Świętokrzyski. Obok tej żółtej hali (po biedronce) jest nowa biedronka a ta kobieta z dziećmi wracają z niej z zakupów - niesie torby z biedronki a dziecko trzyma grę gang bystrzaków. Jak wy przejdziecie obok zoo oznacza że jesteście osłami


No i pożyteczni idioci po raz kolejny pozamiatani. Kurde, ja nie wiem, czy oni celowo z siebie tu takich cymbałów robią, czy to nieświadoma wrodzona głupota