Wpis z mikrobloga

@v3ctor: Po 1, jeżeli uważasz za dowód, screen niewiadomo skąd, to chyba nie ma co wchodzić w dalszą dyskusje.

Dodatkowo, twój argument działa na moją stronę, ponieważ cała unia europejska, prowadzi podobną politykę rozdawnictwa, socjalu, i wszystkie w ten sam sposób niszczyły gospodarke lockdownami.

To właśnie ta polityka doprowadziła nas do chleba po 8 zł.

Masz jakieś realne dowody na swoje słowa, czy tylko śmieszne memy?
  • Odpowiedz
No, a tak uważasz, bo? Masz jakiś konkret, czy tylko naglówki?


@Orlenc: Czy głosowanie za przyjęciem projektu zakładającego karanie więzieniem za samo informowanie o aborcji wystarczy? Czy może popieranie zakazu aborcji w przypadku ciąży pochodzącej z gwałtu?

Proszę o podanie programu gospodarczego konfederacji

Czemu wkładasz PO i pis do jednego worka, skoro za PO problemu inflacji nie było? Bo PO zapowiedziało jakiś tam program socjalny? Są kraje gdzie socjal jest na
  • Odpowiedz
@mayek:

Czy głosowanie za przyjęciem projektu zakładającego karanie więzieniem za samo informowanie o aborcji wystarczy? Czy może popieranie zakazu aborcji w przypadku ciąży pochodzącej z gwałtu?


Pokaż, albo to nie istnieje...

Ale krótko moge odpowiedzieć, tak są, za zakazem aborcji, ALE kiedy to aborcja a kiedy ratowanie życia, decyduje lekarz, który ma klauzule moralności. Czyli, nie można sobie usuwać dzieci dla zabawy, bo gumka pękła, a się puszczałaś z typem na
  • Odpowiedz
Pokaż, albo to nie istnieje...


@Orlenc: https://www.wprost.pl/polityka/11127754/sejm-zdecydowal-ws-projektu-kai-godek-jak-glosowali-poslowie.html
Wystarczy?

bo gumka pękła


@Orlenc: Przecież takiej przesłanki do wykonania aborcji nie było w Polce nigdy. Mówimy tu o zaostrzeniu prawa aborcyjnego do poziomu niemal niespotykanego na całym świecie. Mówimy o karaniu za informowanie o aborcji.

Rozumiem że klauzula sumienia u lekarza Ci nie przeszkadza, więc jak nie będzie chciał Ci wykonać transfuzji (są religie zabraniające) to po prostu sobie umrzesz, ale przynajmniej
  • Odpowiedz
https://www.wprost.pl/polityka/11127754/sejm-zdecydowal-ws-projektu-kai-godek-jak-glosowali-poslowie.html

Wystarczy?


@mayek: Mógłbyś, się bardziej postarać, ale to już jakiś początek.
A więc, trzeba by wpierw się dowiedzieć, o co tam chodzi, nie zwracając uwagi na artykuł.

Chodzi ci chyba o to głosowanie - https://www.sejm.gov.pl/sejm9.nsf/PrzebiegProc.xsp?nr=36
Z tego wynika, że 11 konfederatów zagłosowało przeciw, zacytuje

Głosowanie nad przyjęciem wniosku o odrzucenie w pierwszym czytaniu projektu ustawy zawartego w druku nr 36


Czyli, nie chcieli odrzucać wniosku przy pierwszym czytaniu, a następnie
  • Odpowiedz
Chodzi ci chyba o to głosowanie


@Orlenc: Chyba nie. Wrzuciłem Ci artykuł z 2023 roku a Ty mi piszesz o głosowaniu z 2020 XDDD
Był nowy projekt kai godek (specjalnie z małej), której nie wystarczyło już poprzednie zaostrzenie prawa aborcyjnego, lecz chciała dodatkowo karać więzieniem osoby informujące o aborcji. Pisałem już o tym dwukrotnie, ale widać że nie dociera do Ciebie bo cały czas piszesz o jakiś pękających gumkach itp. Tu
  • Odpowiedz
I teraz zupełnie serio. Podaj mi proszę jakieś punkty programu konfy dotyczące gospodarki. Oczywiście konkrety, a nie "obniżenie podatków" albo "hosting wygasł".


Poczekaj sobie do kampani, to będziesz widział konkrety już w nagłówkach, a teraz musisz oglądać dwu godzinne wywiady, żeby się dowiedzieć o planach, także sorry, ale nie będe ci szukał wycinków z takich programów, obejrzyj je sam, albo sobie poszukaj, a własnie owe ''wygaśniete hosty i ustawy'', są z poprzednich
  • Odpowiedz