Wpis z mikrobloga

#blackpill

WYGLĄD (ogólnie geny) = CHARAKTER

Czemu?

Ponieważ wygląd w dawnych czasach świadczył o aktywnościach wykonywanych przez samca oraz jego przydatności w przetrwaniu, np.

Jest wysoki = jest groźniejszy = zapewni mi i potomstwu więcej bezpieczeństwa.
Jest umięśniony i ma niski poziom tłuszczu = poluje = jest silny = zapewni mi i potomstwu więcej pokarmu i bezpieczeństwa.
etc. etc.

Można podawać różne przykłady, np. dobre rysy twarzy (ostra żuchwa itd.) = bogata dieta, dobry układ immunologiczny. Wszystko i tak jest ze sobą połączone i schodzi do jednego. Do przeżycia.

Jak tam neubluepillaki? Kasa wygrindowana? Kotwice NLP przećwiczone? Pasek dobrany? Dajcie spokój xD

#blackpill #redpill #bluepill #przegryw #p0lka
  • 10
@Umarlem: Dokładnie tak. Ile razy w życiu każdy z was spotykał się z przykładami które obalały pierwsze wrażenie wywołane wyglądem? Mogę się założyć że bardzo mało było takich przypadków. Dynamiczny brzydal i spi#rdolony przystojniak to przypadki które występują tylko na wykopie, a nie w prawdziwym życiu.
Wygląd i charakter jest ze sobą nierozerwalnie powiązany dwutorowo, po pierwsze te same czynniki kształtujące wygląd(np hormony) kształtują również mózg, po drugie społeczeństwo widząc określony