Wpis z mikrobloga

@bakteriepodbaterie: O ile dobrze pamiętam to rasy nic nie dają poza wyglądem, sama fabuła jest fajna ale męczy trochę człowieka bo na planetach questy się powtarzają. Samo Coruscant nie jest złe, cholera Cię trafi dopiero Nar Shaddaa, gdzie będą ogromne trasy do łażenia żeby gdzieś dojść. W sumie to pograłbym z Mirkami, jak będzie jakaś ekipa to zawołaj albo napisz wiadomość proszę :>
@bakteriepodbaterie: gra jest fajna, ale questy... questy to jest #!$%@? jakaś żenada

sam byłem dużym fanem tej gry, dopóki nie zrobiłem questu nr 123481293817941 w którym trzeba było zrobić to samo co w poprzednich-idź zabij, wróć
@icehotbiker: Aj, szkoda, więc nie ma sensu kupować :) Dziś trochę poczytałem i jak zobaczyłem wielkiego Rakkatanina to trochę zwątpiłem...Chodzenie przeżyję, byleby te zadania były z polotem jakimś...;) Heh, nie ma sprawy, ale nic nie obiecuję, raz, że nie wiem czy nie zagram na spokojnie dopiero w połowie roku, dwa, że zawsze czuję się poganiany i mnie z imersji wywala zupełnie, więc nie wiem czy sam bym sobie raz na jakiś