Wpis z mikrobloga

Mam polskiego suba ps+ od kilku lat i nazbierało mi się tam trochę gierek. W listopadzie wygasa. Chciałbym założyć nowe tureckie konto i tam wykupić subskrypcję. Pytanie czy dotychczasowa biblioteka gier z polskiego konta będzie działać po wykupieniu abonamentu na nowym tureckim koncie?
#ps5 #psplus
  • 9
@tranzts: Na łowcach gier widziałem post, że niby da się przenieść konto PL do TUR...

"Jak mieć jeszcze taniej PS Plus na polskim koncie? Na aktywnym PS Plus zmieniamy region na Turcję na konsoli PS4 lub PS5. Następnie za pomocą kart doładowujemy PSN i przedłużamy PS Plus za liry (można kilkukrotnie na kilka lat do przodu). Wylogowujemy się z konsoli i odłączamy ją z internetu. Po ponownym włączeniu bez neta od
@tranzts: W sumie racja, gdybym chciał w coś zagrać z biblioteki gier zgromadzonych do tej na polskim koncie ps plus to zawsze można wykupić miesięcznego suba za 37 zł.
@janosikk: Też tak pomyślałem i na razie nie kupiłem na koncie pl plusa na miesiąc. Szczególnie jak kupisz plusa extra na turasie to masz więcej gier, które być może zagrasz.