Wpis z mikrobloga

Teraz zobacz sobie jak inteligentnym trzeba być, żeby mieć 100 IQ i wróć z wnioskami. Może sam sobie zrób taki test

@Ogau: To ty nam proszę wyjasnij jaka zachodzi korelacja pomiędzy poziomem iq a rynkiem nieruchomości. Oczywiście w oparciu o odpowiednie badania a nie chłopski rozumek.
No masz minimalne limity jaki metraż ma mieć mieszkanie.


@Darth_Gohan: Te przepisy są debilne. Mogę mieszkać w wynajętym we 2 osoby 5 metrowym pokoju a nie mogę legalnie mieszkać w 24 metrowej kawalerce. Takie głupoty są trzymane wyłącznie z populistycznych przyczyn.
To ty nam proszę wyjasnij jaka zachodzi korelacja pomiędzy poziomem iq a rynkiem nieruchomości


@Intellectually_superior: proszę bardzo: tylko debil wynajmie/kupi to mieszkanie, a w końcu się znajdzie. Cieszę się, że mogłem pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@malpi: bez kitu, ja w Łodzi mieszkałem w kamienicy, która miała zabudowaną stację trafo w swojej konstrukcji. Obok niej siłą rzeczy były mieszkania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przyznam, że jednocześnie bawi mnie i przeraża to ile osób postrzega takie "mieszkanie" jako coś normalnego i, że ktoś kto tam chce mieszkać to tylko i wyłącznie jego sprawa, jego pieniądze i jego zdrowie. Ah no tak, rynek przecież wszystko zweryfikuje i jak nie będzie popytu to nikt nie będzie tego budował. No i w ogóle państwo nie powinno się do niczego wtrącać, po co nam jakiekolwiek normy i ograniczenia.

A potem