Wpis z mikrobloga

@Ogau: Żeby to jeszcze tanio było.

Te patokawalerki są jednym wielkim problemem w mieście. Okolica nie jest dostosowana do takiego budynku. Nie masz tam prawidłowych norm na auta dla parkingu. Masz to najczęściej jako AIRBNB, a nie hotel więc jak ktoś sobie kupił mieszkanie w klatce obok ma problem bo co tydzień impreza.

Rozumiem robienie akademików o podwyższonym standardzie gdzie masz swój solowy pokój i faktycznie to jest w okolicy uczelni.
Chcesz mi powiedzieć że wszyscy byli debilami?


@Darth_Gohan: tak ( ͡° ͜ʖ ͡°). Inaczej nie mogę nazwać kogoś, kto wydał kilkaset tysięcy bez sprawdzenia sytuacji prawnej lokalu.

Ty mówisz o przepisach o transformatorze


@Darth_Gohan: ty mówisz o przepisach o transformatorze. Ja mówię o transformatorze, którzy brzęczy za ścianą. Jeśli ktoś chce koło tego mieszkać to droga wolna. Niech ryzykuje własne życie za kilkadziesiąt tysięcy oszczędności.

Co
@Ogau:

tak ( ͡° ͜ʖ ͡°). Inaczej nie mogę nazwać kogoś, kto wydał kilkaset tysięcy bez sprawdzenia sytuacji prawnej lokalu.


No to nazywaj skoro do tej pory ten temat przechodził. To jest dokładnie ten sam problem jaki mamy w przepisach podatkowych. Raz przejdzie raz nie. Jakby nie przechodziło w ogóle to by nie było problemu. Tak to nie powinno wyglądać w normalnym państwie.

ty mówisz o przepisach
tylko życie kogoś innego bo kupi i wynajmie. Tym bardziej, że jest o te kilkadziesiąt tysięcy złotych tańsze. A wynajmie przez to ktoś bo zwyczajnie dzięki różnicy w cenie ziomek może to rzucić o 100 złoty taniej. Jak dla kogoś te 100 złoty jest sporą różnicą to wynajmie nawet z tym transformatorem obok.


@Darth_Gohan: no to ryzykuje wynajmujący. Nie widzi? Nie słyszy? Nie, 100zł taniej to jest cebulactwo, a nie, że
@Rad-X: @Jacoos1 @malpi wujaszek jak poszedł na emeryture po 40 latach kierowania lokomotywą, Zaczął Strasznie narzekać na różnorakie bóle spowodowane brakiem oddziaływania silnego promieniowania elektromagnetycznego ( ͡° ͜ʖ ͡°)