Wpis z mikrobloga

Ale miałem #!$%@? sen. Rosja napadła nie tylko na Ukrainę ale powoli przesuwała się dalej do Polski czułem takie zagrożenie, że zaraz u nas się pojawią i strach, że zaraz będą do mnie strzelać. Potem Chiny napadły nie na Tajwan tylko na Kazachstan i zaczęły zajmować kolejne państwa Azji Środkowej i zmierzały w kierunku Europy. Także dogadały się z Rosją, a miałem nadzieje, że Chiny odciągną uwagę Rosji napadając na nią. W Ameryce Płd. Brazylia chyba napadła Argentynę. Ostatecznie cały świat ogarnęła wojna. #!$%@? sen. Najgorsze było to, że nie było dokąd uciekać i wiedziałem, że zginę.

#ukraina #rosja #chiny
  • 9
  • 0
@koloras90: pytanie tylko czy nie zamkną granic dla facetów jak na Ukrainie. Ciekawy jestem czy te granice zamknęli od razu po ataku, czy dopiero po jakimś czasie. Ehh, #!$%@? jest bycie facetem.
@Aster1981: wykrwawia się i wykrwawić nie może natomiast my straciliśmy w tej wojnie już większość ciężkiego sprzętu teraz już biorą się za Raki i Rosomaki jeżeli teraz zachodowi znudziłaby się wojenka proxy z Rosja to zostajemy z gołą dupą w polu i moskalami na granicy.