Wpis z mikrobloga

Niedawno wykupiłam na miesiąc canalplus żeby obejrzeć emigrację - przy książce serio się uśmiałam zwłaszcza, że kiedyś pracowałam chwilę w UK, ale serial jest dość średni. Przy okazji skoro na chwilę mam dostęp do tej platformy trafiłam na inny przezajebisty serial o którym nigdy nie słyszałam, a jest dość nowy.

Mowa o serialu minuta ciszy z Robertem Więckiewiczem (ona to chyba w 90% ról jest świetny) oraz Piotrem Roguckim gdzie wygrał wszystko no przezajebiście zagrał. Jest to czarna komedia i akcja toczy się w małym miasteczku i dotyczy branży pogrzebowej, wałków, pazerności. Serio polecam ma chyba tylko 5 czy 6 odcinków.
#seriale #minutaciszy #malcolmxd #canalplus
  • 8
  • 3
@scriptkitty: Rzadko kiedy drugi i kolejne sezony są równie dobre, ale oby! Serial obczaję bo nie znam dzięki :)
@darjahn Emigracja? Momentami jest bardzo zabawny, ale do książki nie ma moim zdaniem startu. Myślę, że gdybym nie czytała to serial oceniłabym lepiej. Będzie bolało też nie znam więc zapisuje do obczajki, thx :)
  • 1
@Reevder: Jako aktora go nawet lubię, ale do tej roli też mi nie pasuje. Bardziej by pasował jakiś no name i to sporo młodszy, ale ogólnie te sceny abstrakcyjne miały znacznie większy potencjał, a oni wyciągneli z tego zdecydowanie za mało beki i takiej naturalności. Najlepiej póki co z aktorów pasuje ojciec Malcoma i Roman xD