Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: Po Mentzenie spodziewałem się raczej odpowiedzi, że nie był obecny przy poczęciu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tomo1111: Ja też jestem naukowcem od promieniowania, a nie doktorem medycyny - ale mimo to resuscytację zrobię i defibrylatora użyję jak będzie taka potrzeba.

Pytanie hipotetyczne są po to, żeby się zaprezentować.

Równie dobrze Mentzen może nie mówić co zrobi jak Konfederacja wygra wybory, bo jeszcze nigdy ich nie wygrała. Więc jak jest w lesie, to faktycznie niech nie myśli o cegłach ( ͡°( ͡° ͜ʖ(
  • Odpowiedz
  • 2
@#!$%@? #!$%@? nie udało mu się wybrnąć to weszło udawane oburzenie xD Jaki ten typ jest żałosny
  • Odpowiedz
@622xc: jest. Widać, że udawał. Ole to już przyzwyczajenie bo On często udaje różne emocje podczas rozmów. Wszystko robione pod publiuczkę swoich wyborców bo wie, że to taka sama ciemna masa jak wyborcy PiSu tylko bardziej naiwna
  • Odpowiedz
A jakbyś obudził się z pieczarką pod lewą pachą i ziemniakiem zamiast lewego jądra, to co byś zrobił? Zaprezentuj się.


@tomo1111: Odnosnie pieczarki - jakby sobie tylko leżała to nic i wyrzuciłbym do kosza. Jakby mi tam wyrosła to poszedłbym do lekarza dermatologa i pewnie leczył grzybicę.
Ziemniak zamiast lewego jądra - w mosznie czy na zewnątrz? Jak w mosznie to skąd mogę wiedzieć czy to ziemniak? Jeśli na zewnątrz to
  • Odpowiedz