Wpis z mikrobloga

Podoba mi się jedna dziewczyna że szkoly. Nie jakąś #julka tylko taka normalna. Chociaż trzyma się z elita w swojej klasie. Wiecie jak to jest takie grupki. No i ogólnie nie miałbym problemu napisać do niej tylko kurde nie wiem jak zostanie to odebrane. Od razu pewnie polecą screeny do psiapsiolek. Chodze do małej szkoły więc od razu by się pewnie to rozniosło. Dodam że ze dwa razy z nią gadałem gdy miałem sprawę do jej klasy, więc no znamy się z widzenia. Mówiąc krótko. Pisać czy nie? Jak coś to jak pisac bo raczej takie "Hej chcesz się poznać?" Nie wchodzi w grę że względu ze sie kojarzymy.
#przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazek #gownowpis
  • 13
  • 0
@reydel: 170 prawie xD, 58 kg, nogi szczudlowate ale na górze coś tam jest bo ćwiczę więc taki wycięty lekko jestem, włosy jak zrobię loki to taki typowy słodki chłopak, z mordy sam nie wiem bo tak jak mówię teoretycznie umiem wyglądać słodko a część lasek na to leci ale z drugiej strony lekkie piegi choć cera dobra nie jakąś pryszczata i leciutko cofnieta szczeka oczy piwne
@FCB1899 Ale wy teraz macie problemy w tych szkołach. Za moich czasów brałeś numer do świni i jechałeś z tematem. Pozniej jak się zaczęły Facebooki to było jeszcze łatwiej. Świnia już Cię zna chociaż z wyglądu to masz prostą sprawę, nie pisz jej od razu, że ma ładne stópki to nawet jak screeny pójdą do psiapsi będziesz miał wywalone
170 prawie


@FCB1899: nie pisz. Możesz napisać pod koniec szkoły, jak będziesz miał pewność, że większość ludzi już nie spotkasz, w innym przypadku narazisz się na ośmieszenie
@FCB1899: Spróbuj zakumplować się z nią. To pierwszy krok. Uda się - wygrałeś. Nie uda - nie wyszłoby tak czy inaczej. Przynajmniej będziesz wiedział a nie pytał przez kolejne kilkadziesiąt lat "co by było gdyby". Zastanawia mnie dlaczego nie rozmawiacie o takich rzeczach z ojcami a pytacie w internetach. Jeśli ojców macie to wg mnie ponieśli mega porażkę wychowawczą skoro nie macie do nich zaufania.