Wpis z mikrobloga

@sraka212 powinno się naprawić samo jak tylko słabej jakości buty przestaną być hajpowane, już dawno odbiłem od airmaxow i AF bo stosunek jakości do ceny to jest nieporozumienie.
@sraka212 ale tak na serio są się to naprawić, na Instagramie jest ktoś kto się zajmuje naprawa sneakersow, problem w tym że ta naprawa ani nie jest szybka ani tania
chyba #pimpmyshoes
@Cztero0404 no bo to jest żart, byłem fanem airmaxow ostatnie jakie miałem to chyba 270, które uwaga... kosztowały 160 euro chyba i wytrzymały rok z hakiem xD, zmieniłem na jakieś Nike do biegania za circa 300 zł i mam je już ponad 2.5 roku i są w stanie bdb wręcz pudełkowym
@Blazeoconnor: Tak dla równowagi osobiście byłem fanem air forców, ale 599 zł za jakiś bazowy model butów i to jeszcze do kupienie z trudem przez obsranych biznesmenów od stritłeru to chyba jednak podziękuję za ten cyrk. Te buty kiedys przedawali dosłownie chyba wszędzie a teraz robią z tego nie wiadomo co zasłasniając się kosztami produkcji i tym, że była epidemia wirusa XD Już o tych modnych oskarkach i julkach nawet nie