Wpis z mikrobloga

Czy jest jakaś strona (FB, forum czy inne) zrzeszające motocyklistów w Poznaniu i okolicy? Powiem szczerze, że przeglądałem google i nie ma za bardzo jakiejś konkretnej grupy gdzie było by wielu chętnych. Chyba, że coś źle szukam (,). Narazie latam solo ale z chęcią gdzieś bym się podczepił. Jeżeli ktoś może pomóc w tej kwestii to będę wdzięczny #motocykle #poznan #podroze #motomirko #motoryzacja
  • 10
Czy jest jakaś strona (FB, forum czy inne) zrzeszające motocyklistów w Poznaniu i okolicy? Powiem szczerze, że przeglądałem google i nie ma za bardzo jakiejś konkretnej grupy gdzie było by wielu chętnych. Chyba, że coś źle szukam (,). Narazie latam solo ale z chęcią gdzieś bym się podczepił. Jeżeli ktoś może pomóc w tej kwestii to będę


@nigdypoalko92: tutaj jest jeden z Poznania @san_chez @Sanchez czy jakoś
@nigdypoalko92: na FB poza tymi co koledzy wyzej napisali masz jeszcze "motocykle poznan" i "motogymkhana poznan" i ta druga Ci szczegolnie polecam bo mozna sie podszkolic z jazdy precyzyjnej i poznac motocyklistow co znaja wielu motocyklistow i sa w wielu pomniejszych grupkach ( ͡° ͜ʖ ͡°) a nie tych molochach po >5k uzytkownikow co duzo ludzi malo informacji xD
@FilipWWL: @ApuNahasapeemapetilon @mpetrumnigrum @janusz_umyslowy Dzięki Panowie za podpowiedzi. Jeśli chodzi o fb to już się zapisałem i będę coś tam szukał :) Wczoraj kumpel mi napisał wieczorem, że jedna grupka wyruszała dzisiaj o 6.30 do Berlina jednak ze względu, że pochlałem u kumpla na urodzinach i dopiero wróciłem na chatę to jest jak jest. Następnym razem będę zwarty i gotowy bo jednak jazda w większej grupie to zajebista sprawa ( ͡