Wpis z mikrobloga

Na zdjęciach Anna Lewandowska w hiszpańskim klubie (zdjęcie ukradzione z twittera).

Obecnie nie opłaca się wchodzić w stałe, zobowiązujące relacje z perspektywy mężczyzn. Rewolucja seksualna, rozwój antykoncepcji, media społecznościowe i globalizm doprowadziły do tego, że wasza 'konserwatywka' nie będzie zainteresowana relacją z Wami, a jedynie znalezieniem względnego bezpieczeństwa (przede wszystkim emocjonalnego) - w rzeczywistości niemal każdej marzy się ruchanie w trójkątach / z chadami.

Internet obnażył prawdę o prawdziwej naturze kobiet i coraz więcej mężczyzn ją dostrzega. W mojej opinii najlepszym rozwiązaniem jest postawienie na pieniądze i relacje sponsorskie z jakimiś 18-/19-stkami, bądź też na inny rodzaj relacji niezobowiązujących. Stałe związki / małżeństwa powoli stają się synonimem frajerstwa i przegrywu (nie podoba mi się to, ale takie są fakty).

#rozowepaski #niebieskiepaski #lewandowski #przegryw #seks #zwiazki #redpill
I.....I - Na zdjęciach Anna Lewandowska w hiszpańskim klubie (zdjęcie ukradzione z tw...

źródło: FtoE28WWAAAZxkR

Pobierz
  • 97
@alfka: No nie chcialbym zeby w tego typu tancu mi inny gosciu kobiete w ten sposob dotykal:P Zgadzam sie w 100% z @MarteenVaanThomm (no moze poza tym o tescie na ojcostwo - nie przesadzajmy) ale nikt mi nie wmowi, ze w tancu towarzyskim nie istnieje pewna doza erotycznosci miedzy partnerami. Przeciez ci tzw latino do tego tematu podchodza niezwykle liberalnie, wystarczy spojrzec jak sie ludzie na karnawale w Rio ubieraja. Jednemu
@Ivan_III: @jestempiotrek @who_cares2 beka bo żona mi mówiła że słyszała w jakimś wywiadzie z nią (chyba u Wojewódzkiego i Kędzierskiego ) jak infantylnie chichocze i mówi że marzy jej się żeby Robert ją kiedyś na plaży w Hiszpanii wieczorem wybzykal, ułożony chłop widać nie podołał ale panowie z obrazka już pewnie tak, nie uratuje nikogo nawet sława kariera i hajs ;)
@Ivan_III: @who_cares2 pewnie goście się wyrwali się pobujać, by po godzinie wrócić do swoich partnerek, czy żon i dzieci ;p
No ale o dziwo to polskim facetom-wykopkom tylko penisy czarne w głowie xd Nie wiem, czy to przez kompleksy, czy przez to, że nie mogą wyjść z szafy. Jedno i drugie jest przykre i mam nadzieję, że dożyję czasów, gdy wykopki zamiast się spalać, będą mogli spokojnie przyznać przed sobą i
Na zdjęciach Anna Lewandowska w hiszpańskim klubie (zdjęcie ukradzione z twittera).


@Ivan_III:

uuu... to nie bierz slubu, bo na weselu to tez wszyscy wyobracaja twoja nowa zone :D

co wiecej, toba tez wyobracaja wszystkie kobiety... stare/mlode, z rodziny/nie z rodziny :D
@Sadomason: chłopie co ty piszesz o jakimś testosteronie, samiec alfa nie ma problemu z tym że jego kobieta chodzi na kurs tańca, rozmawia czy tańczy z innymi mężczyznami. Nie ma z tym problemu bo po prostu wie że to on jest SA, niczego nikomu nie musi udowadniać i to jego kobieta, która chodzi i realizuje jakąś swoją pasję. Natomiast to co opisujesz to obraz niepewnego siebie gościa który na każdym kroku
@kexus512

No a nie? Ta szkoła tańca jest pewnie najlepsza w rejonie albo i kraju. Typ zyska sławę pudelkowych portali na dwa tygodnie i #!$%@? sobie biznes na całe życie. Gdzie tu logika?

Nie będę też udawał, że to jest całkowicie święte i normalne, jesteśmy zwierzętami i na pewno się zastanawiał jak to jest posadzić ją na #!$%@?, ale podejrzewam, że profesjonalizm nie pozwala wyjść tym myślom na zewnątrz.

Jak wy ludzie
@Ivan_III: Lewy, to jest akurat mocno w cenie dla kobiet. Pomimo, ze jego żona wydaje sie porządna bardzo, to nawet jeśli, to on sobie moze ja zastąpić znaczenie lepszą, młodsza. Ona sobie co najwyżej moze znaleźć równie bogatego ale na poziomie lewego nie ma szans za bardzo.
Ale myślę, że oni po prostu sobie ufają. Ja sam nigdy nie kontrolowałem żadnej partnerki i dawałem wolność. Każda praktycznie za mną biegała.