Wpis z mikrobloga

Na zdjęciach Anna Lewandowska w hiszpańskim klubie (zdjęcie ukradzione z twittera).

Obecnie nie opłaca się wchodzić w stałe, zobowiązujące relacje z perspektywy mężczyzn. Rewolucja seksualna, rozwój antykoncepcji, media społecznościowe i globalizm doprowadziły do tego, że wasza 'konserwatywka' nie będzie zainteresowana relacją z Wami, a jedynie znalezieniem względnego bezpieczeństwa (przede wszystkim emocjonalnego) - w rzeczywistości niemal każdej marzy się ruchanie w trójkątach / z chadami.

Internet obnażył prawdę o prawdziwej naturze kobiet i coraz więcej mężczyzn ją dostrzega. W mojej opinii najlepszym rozwiązaniem jest postawienie na pieniądze i relacje sponsorskie z jakimiś 18-/19-stkami, bądź też na inny rodzaj relacji niezobowiązujących. Stałe związki / małżeństwa powoli stają się synonimem frajerstwa i przegrywu (nie podoba mi się to, ale takie są fakty).

#rozowepaski #niebieskiepaski #lewandowski #przegryw #seks #zwiazki #redpill
I.....I - Na zdjęciach Anna Lewandowska w hiszpańskim klubie (zdjęcie ukradzione z tw...

źródło: FtoE28WWAAAZxkR

Pobierz
  • 97
Internet obnażył prawdę o prawdziwej naturze kobiet i coraz więcej mężczyzn ją dostrzega.


@Ivan_III: Dam ci radę, spotkaj się szybko z psychiatrą. Lewandowska chodzi na bachatę. Szkoły tańca często robią pokazy na ulicach i w klubach. Ale skąd ty w swojej piwnicy możesz o tym wiedzieć. Co za typek, zobaczył kilka zdjęć i już jaką tezę tu opracował, Lewandowska tańczy bachatę = kobiety się puszczają. No kisnę z przegrywa.
@Sadomason: czemu takie żałosne typki bez żadnego doświadczenia życiowego zawsze mają tak radykalne, prostacie poglądy? Ja wiem dlaczego, otóż starasz się srac na każdego wkoło to wtedy twoje obsrane życie wydaje się mniej kakowe.

Ma to jakiś sens, aczkolwiek nie na tyle aby cię zrozumieć i usprawiedliwiać.
@who_cares2: szanuję że chce ci się to tłumaczyć.
Już pomijając czy ona z nimi sypia, może przecież być tak że Robercik puka jakieś modelki, a ona wali się z innymi typami. Jak im to nie przeszkadza to #!$%@? z nimi, kogo to obchodzi XD. Wykopki srają się jak stare baby
W mojej opinii najlepszym rozwiązaniem jest postawienie na pieniądze i relacje sponsorskie z jakimiś 18-/19-stkami, bądź też na inny rodzaj relacji niezobowiązujących. Stałe związki / małżeństwa powoli stają się synonimem frajerstwa i przegrywu


@Ivan_III: xDDDDDDD
W Hiszpanii taniec to coś więcej niż u nas zatańczenie Ruda tańczy jak szalona raz na 10 lat na weselu.


@who_cares2: no własnie całe te tańce latynoamerykańskie mają ostry podtekst seksualny i są ordynarnym tarłem. I w tym tkwi właśnie problem.
Na polskim weselu mogę sobie zatańczyć jakieś "dwa na jeden" nawet z ciocią i jest git. Weź sobie zacznij tak tańczyć z ciocią na weselu jak Anka z tymi facetami
@who_cares2

Ale jest to też element kultury tańca latynoamerykańskiego.

To nie jest jakieś disco polo i prawy do lewego.


Ale co ty gadasz za bzdury. Taniec w polsce to prawy do lewego, a w hiszpanii to metafizyka i spotkanie z najwyższym pewnie? Przestań.
Serio, jesteś kukoldem, skoro nie przeszkadzało by ci to że twoja partnerka tańczy z kimś w taki sposób.
@Ivan_III jak ostatnio kilku facetów się o mnie ocierali to tez znaczy ze uprawiam z nim seks? Nie, bo grałem w koszykówkę. A ona tutaj tańczy. Nie widzę różnicy
@Sadomason: Przegryw który był w życiu tylko ze swoją ręką nazywa innych cuckoldem i każe sprawdzić testosteron, a podobnie doświadczone wykopki masowo plusują. xDDD 10/10
@Sadomason no to masz problem zią. moja kobieta może się ocierać ile chce o czada. są sprawy , których taki czas nigdy w niej nie pojmie i dlatego nigdy nie będzie miał u niej szans
@who_cares2: Stwarzanie tego typu możliwości to stwarzanie ryzyka przerżnięcia się z jakimiś losowymi typkami bo dobrze tańczyło się z nim i poleciała za ciosem / "emocją"

@alfka: Skoro z homo tańczysz to i tak tego nie rozumiesz, albo wiesz o co chodzi i udajesz że jest wszystko git Sam tańczyłem ~5 lat latino i towarzyskie także wiem jak to wygląda i działa.