Wpis z mikrobloga

Pół roku przed ślubem czujesz, że związek zaczyna się sypać. Facet proponuje wspólny wyjazd, żeby wszystko obgadać i dojść do porozumienia. Na wyjeździe poznaj grupę grajków i rusz z nimi tłumacząc się, że "Bóg dał ci sygnał". Podczas "trasy koncertowej" spotykasz 5 lat młodszego chłopa, z którym wchodzisz w romans, a on przeradza się w związek. Wydaj o tym książkę gdzie wszyscy są zachwyceni jak to jest historia prawdziwej miłości i najcudowniejsze co czytali. Były narzeczony, który poświęcił czas i miłość- brak profitu.
#logikarozowychpaskow #pieklomezczyzn #pieklokobiet #heheszki
MrArdzi - Pół roku przed ślubem czujesz, że związek zaczyna się sypać. Facet proponuj...

źródło: Screenshot_2023-04-15-11-12-37-949_com.zhiliaoapp.musically

Pobierz
  • 13
@MrArdzi: Z kobietami jest troche jak z psami, trzeba trzymac je na smyczy, trzeba rzucac patyk i patrzyć na spokojnie aż przyniesie go w pysku wprost pod Twoje nogi, by potem w ramach nagrody pogłaskać je ladnie po glowie, a jesli z patykiem nie wroci, trudno, jest wiele innych psów. Trzeba dawać im do zrozumienia ze ich życie ma sens tylko dzięki Tobie, że w hierarchii społecznej jesteś dużo powyżej od
  • 0
@Tymajster: Napisałem historię, którą opowiada babka na tiktoku, gownowpis jak wiele innych, po prostu chciałem to wrzucić do większej ilości ludzi, a gość na podstawie tego już ustalił w co wierzę, jakiego polityka lubię, jakie mam poglądy itd xD