Wpis z mikrobloga

Skąd w ogóle jest ten wymysł że facet klęka przed kobietą żeby spytać czy zostanie jego żoną?
Chodzi o to że kiedyś starało się o kobietę bo było o co? Przecież dzisiaj to chyba pokaz poddaństwa?
Spytanie o chodzenie to nie, ale spytanie o bycie żona to już tak tylko mam brain damage trochę jak pomyślałem o tym. O co chodzi, o ten romantyzm na który kobiety się cieszą jak czad im go okazuje że taki zaaferowany nią jest? Zabawa dla beciaka taka, bądź grzeczny to dam ci seks ale masz być grzeczny i jak chce
#pytanie #zwiazki #slub #oswiadczyny #kultura
  • 11
wyraza szacunek i nadaje wydarzeniu wyjatkowosci.


@kjungst: aha no dobra, czyli krótko mówiąc gość co klęka przed swoją dziewicą co była mu wierna no to gościu i czad i w sumie można - a typ co klęka przed matką z dzieckiem z wakacyjnej przygody czy tam po karuzeli p0lką to cwel i beciak bo wyznaje szacunek osobie która nie da mu szacunku, no składa się to chyba
Znaczy to co mówię
@jxvbqw: no pytam się czy byś przyjęła oświadczyny od kogoś od kogo nie chcesz. Jak nie, to co pyskujesz gdy pytam w pierwszym poście o dokładnie to samo. Czemu ludzie (faceci) oświadczają się (klękają) przed typiarami które nie są godne szacunku obiektywnie. Odpowiedź, dlatego że oni uważają że są tego szacunku godne
o się o kobietę bo było o co? Przecież dzisiaj to chyba pokaz poddaństwa?

Spytanie o chodzenie to nie, ale spytanie o bycie żona to już tak tylko mam brain damage trochę jak pomyślałem o tym. O co chodzi, o ten romantyzm na który kobiety się cieszą jak czad im go okazuje że taki zaaferowany nią jest? Zabawa dla beciaka taka, bądź grzecz


@interpenetrate: a skad wymysl, ze ona kleka przed