Wpis z mikrobloga

#komenda
Czytał ktoś najnowszy numer "Polityki"? Na okładce Komenda i artukuł o nim.Powiem wam co ja myślę o pewnych kwestiach:

1.Niby się awanturuje,odsuwa od rodziny,nie chce spotykać z synem i tak dalej...odbiło mi od tej kasiory i jest to najbardziej prawdopodobny powód.Wam też by odwaliło jakbyście dostali 17 milionów.Sprawy nie ułatwia fakt,że on jest lekko opóźniony umysłowo.

2.Co do jego konkubiny,która chodzi po gazetach i narzeka jak to nie płaci na małego i nim się nie zajmuje-powiem wprost-Karyńsko specjalnie zrobiło sobie z nim dziecko bo wiedziała,że za chwilę dostanie gruby hajs i będzie można go pozwać o alimenty.Ona ma już gówniaka z jakimś innym typem,więc to nie była żadna miłość,tylko skok na jego kasę.Tak myślę.

3.Matka mówi jaki to stał się niedobry,brat też...myślę,że też chcą wyrwać na tym temacie jakiś hajs od mediów udzielając wywiadów,bo on nie odpalił im jako rodzince żadnej kasy z tych 17 milionów i są rozżaleni.Albo odpalił im za mało.

4.Powiem wam co teraz będzie-rozpuści ten hajs błyskawicznie i zostanie z niczym,albo ktoś go na coś naciągnie,albo mu to ukradnie,albo o coś go pozwie.