Wpis z mikrobloga

#lidl #biedronka #zalesie #kiciochpyta
Wiadomo LIDL >>>>>> BIEDRONKA
#!$%@? z tym że u Niemca drożej.

- ale w sklepie czyściej
- sklep nie przypomina #!$%@? escape room'u
- na podłodze nie ma jakiejś czarnej mazi do której możesz się przykleić
- i nie ma tak zwanego losowania, czego dzisiaj nie kupisz. Bo pracownik wpadnie na zajebisty pomysł, żeby postawić 2 metrową paletę towaru przy regale z makaronem itp.

Ale mnie zastanawia jeden fakt, czy lidl ma jakieś umowy szeptane z chudopachołkami? Bo kiedy bym nie poszedł do lidla to ktoś stoi pod wejściem głównym i prosi o pieniądze.
  • 74
@kodecss: Pomimo że 3 różne Biedry mam 7 minut spacerkiem w różnych kierunkach, a do Lidla 10 minut autem, zdecydowanie wolę Lidla. Główny powód jest w sumie jeden - ustawienie półek. W każdej z okolicznych Biedronek alejki między półkami są tak wąskie, że non stop czuję jak obce baby i chłopy się o mnie ocierają. A że mieszkam w okolicy zdominowanej przez towarzystwo 60+, wrażenia są jeszcze mniej przyjemne.
A tak
@Wink: @R187 dajcie mu spokój, po wypowiedziach widać, że kolega chaosu ma ciężkie życie. Chciałby się poczuć jak ktoś, ale już nawet w Lidlu nie może XD
Typ zrobił mi dzień z rana :D

Chociaż też trochę brzmi jakby się tanich książek o biznesie naczytał, może aspiruje na kierownika warsztatu, nie wiem. Ale skoro w ogóle pomyślał o tym, że w sklepie fajnie żeby go ktoś zagadał to musi mieć cholernie
@ares7 Prowadzę własną działalność i nigdy nie obsługuję klienta z telefonem przy uchu, nawet prowadząc rozmowę w sprawach zawodowych, ani też w tym czasie nie odbieram telefonów.
Napisałem tylko, że nie podoba mi się rozmowa kasjerów w czasie obsługi klienta i nie jestem jedyny w tej kwestii, a jakiś frustrat się o to przyczepił. Tyle w tym temacie.
osoba, która cię obsługuje robiła to rozmawiając cały czas przez telefon.


@epicentrum_chaosu: i co mnie to obchodzi skoro robota jest wykonana? Masz tak niskie poczucie własnej wartości że poszukujesz jakiejś walidacji szacunku do twojej osoby wśród szeregowych pracowników sklepów?

Jak robota jest wykonana to może sobie nawet paznokcie malować. Ma się kłaniać jaśnie panu? Czy wystarczy stonowany ukłon?
@epicentrum_chaosu: Myśle, że szef lidla też nie prowadzi spotkań ze słuchawką w uchu.

Stary, lidl jest jak wielki ul. Pracownicy tam raczej nie spełniają marzeń. Pracują naprawdę ciężko. Serio chciałbyś jeszcze, żeby cię zagadywali jak kupujesz cokolwiek.

Ale czaje, każdy ma swoje zdanie, tylko po prostu to co mówisz mi wydaje się abstrakcyjne.
@kodecss no właśnie jakis czas temu widziałem ranking sklepów pod względem cen i Biedronka wyszła drożej od Lidla xD.
Ale poza tym racja, jeszcze dodalbym że w Lidlu mają o wiele lepsze pieczywo, ale jednocześnie mały wybór produktów "markowych".
Eh, chciałbym żeby postawili mi Stokrotke w okolicy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@epicentrum_chaosu frustrat się doczepił, a zdążyłeś go zwyzwać z 5 razy co najmniej w jednym komentarzu. Weź ochłoń chłopie, bo agresji masz w sobie za dużo. Czuję się jak torreador na corridzie przez ciebie xD