Wpis z mikrobloga

Na wykopie to już nie groźbami, a usilnym błaganiem partyjne trolle na usługach PO chcą dotrzeć do ludzi, by nie głosowali na #konfederacja, a na nich XD

Jakiś gość wyczytał na #przegryw, że kilku chłopa z uwagi na #pieklomezczyzn zadeklarowało oddanie głosu na Konfederację i napisał dedykowany post dla tagu, gdzie błagał ich o zmianę decyzji xD

To nie jedna akcja, bo różne tagi na wykopie powiązane z męskimi zainteresowaniami zalewają błagania, by zmienić zdanie i zagłosować jednak inaczej. Jprdl, trzeba nie mieć

a) godności, żeby tak żebrać o poparcie
b) żadnego pomysłu na kampanię, bo jak "babciowe" i inne tego typu pomysły zostały wyśmiane, to został hejt. A jak hejt nie pomógł, to jest branie na litość XD

Jesteście tak bekowi, że nawet sobie nie zdajecie sprawy, że te wasze żenujące akcje przynoszą efekt odwrotny do zamierzonego, bo przypominacie świnie, którym zabiera się koryto i wydają głośne kwiiii XD Tym bardziej utwierdzacie ludzi w przekonaniu do głosowania na Mentzena, ewentualnie na jakąś niszową partię, która i tak się nie dostanie, ale dla czystego sumienia można ich skreślić, byle wam nie oddać pola.

#polityka #bekazpodludzi #bekazpo #bekazlewactwa #takaprawda #4konserwy #heheszki #niebieskiepaski
  • 26
To nie jedna akcja, bo różne tagi na wykopie powiązane z męskimi zainteresowaniami zalewają błagania, by zmienić zdanie i zagłosować jednak inaczej.


@Kopyto96: Pokaż no parę przykładów tych błagań, bo ja żadnego nie widziałem a chcę śmiechnąć
  • 6
  • 7
@zapomnialemhaslo: Tym, że on pisze dla PO, a ja piszę głównie anty systemowo, a Konfederacja to jest dla mnie partia "na teraz" i wcale nie muszę ich poprzeć za 4 lata. Jeśli pojawi się mocny, centro-prawicowy ruch w przyszłości, który będzie lepszy jakościowo, to zmienię preferencje. Po prostu nienawidzę PO i PiSu i Lewicy (PSL to nawet umiarkowanie szanuję), mam ku temu też prywatne powody.
@Kopyto96: Najpierw piszesz o zorganizowanej akcji trolli a jak pytam o przykłady to podrzucasz 3 wpisy jednego gościa, no prośba xD Skoro to faktycznie taki zalew błagań to powinieneś mieć twórczość co najmniej kilku tych trolli pod ręką
@Kopyto96: ale wam nawet nie ma sensu zadawać pytań bo odpowiedz brzmi zazwyczaj "słychać wycie znakomicie" czy coś w tym stylu XD wiele razy pytałem kogo konfederacja może wprowadzić do sejmu przy załóżmy 30-40 mandatach bez rozbudowanych struktur ja np mam pewne obawy, że może to być np Marcin Rola, kamraci, Sommer, Michalkiewicz,Sykulski, Pitoń itp itd z mojej perspektywy nie są to zbyt ciekawi ludzie i nie powierzyłbym swojego kraju w
  • 0
@gardzenarodowcami: Jeśli do sejmu wejdą Pitoń, Sykulski,Sommer i inni tego typu ludzie, to wycofuję swoje poparcie i prawdopodobnie zrobi tak gro osób.

Rola to nie szur, tylko zwykły atencjusz, który chce zarabiać na klikach, bo ma swój kanał i to cała filozofia.