Wpis z mikrobloga

@pawciok_: Jak ma grać drużyna która od trade dedline gra z 4 nowymi starterami, a potyczka z 76ers to dla nich missmatch co potwierdzili samymi porażkami z nimi w sezonie regularnym? To, że nie zawojują play offów było oczywiste.
  • 1
@Unreal6277: A wiadomo w ogóle ile będzie pauzował Kawhi?
@Seee Zgadzam się, lecz mówiłem bardziej w kontekście tego meczu. Wyglądali spoko do czasu czwartej kwarty, gdzie nagle się obsrali i ich zapomnieli jak się rzuca, jakby ich sparaliżowało xD
@pawciok_: Nie wiem na ile śledziłeś akurat to zestawienie, ale w sumie cała seria tak żenująco wyglądała ze strony Nets. Realnie brakuje im ofensywy, co nie dziwne gdy jej liderem i kimś kto ma ją napędzać jest ktoś taki jak Dinwiddie. Z Embiidem czy bez - nie miało to większego znaczenia, bo o ile w obronie jeszcze jakoś to momentami wygląda, tak ataki są bezzębne i takie drużyny jak 76ers są
@Unreal6277: oficjalnego info o długości pauzy nie ma, lekarzem też nie jestem, ale w necie można wyczytać, że w przypadku lekkiego skręcenia(nie było widać, żeby jego noga była unieruchomiona) noga nie powinna być przeciążana przez co najmniej 2tygodnie. Ja bym się nie spodziewał, że we wtorek zagra.